Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem hagy élni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hagy élni sokszor? Szerintetek ha változtat, vagy nem, akkor lenne jövője így ennek a kapcsolatnak? 16 éves lány vagyok a barátom 17

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt és elég féltékeny típusról van szó és nekem sokszor hiányzik hogy a barátaimmal is legyek többet. Néha az osztályomból a fiukra is féltékeny volt ha beszélgettem velük. Szoktunk ilyen osztálybulikat tartani és akkor is kérdezi én mért megyek meg mintha megakarná szabni hova mehetek, de ő is megy persze ilyen kanbulikra osztályából ahol szintén vannak lányok. Tudom hogy szeret és csak azért ennyire féltékeny de engem már zavar hogy nem akar sokszor hagyni élni és még fiatalok vagyunk nem kell annyira lekötnünk az időt egymással sem. Sokszor erőlteti az együtt alvást is amit még a szüleim nem engednek és néha ezért is mérges hogy de mért nem? meg hogy beszéljek velük és biztos fogják de nálunk ez nem így működik mondtam ha nem még akkor nem. Mindennek eljön az ideje ezt is nehezen érti meg.

2017. dec. 10. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs jövője. fogalmam sincs, miért vagy vele 9 hónapja. Ebből úgyis szakítás lesz, de húzhatod még tovább.
2017. dec. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld vele megbeszélni elősször is!

Ha meg nem lehet,akkor tényleg nem lesz sok értelme..

Mond meg neki,hogy ez neked így nem jó és adjon neked nagyobb teret,különben BB

2017. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!