Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Próbálkozzak nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak nála?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, lányként beleestem egy másik lányba, akiről tudom, hogy pánszexuális, viszont most szakított vele a barátnője, így tudom, hogy várnom kell, de a baj az, hogy elképzelhető, hogy alakulnak neki a dolgok egy másik lánnyal? Mit tegyek? Hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmét?

#pánszexuális #biszexuális #lányok közötti kapcsolat
2017. dec. 11. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy valaki pánszexuális?

Bocs hogy ilyen tudatlan vagyok.

2017. dec. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ekkora "kereslet" van rá, akkor nem javaslom hogy nagyon várj vele. Mit veszíthetsz? Menj oda hozzá, valami mondvacsinált ürüggyel kezdj el vele beszélgetni (nem árt ha van valami közös témátok-ügyetek), majd beszélgetés közepén végén ajánld fel, hogy szívesen elmennél vele egyszer kávézni, shoppingolni, sétálni akármi, mert szimpatikus, és szeretnéd jobban megismerni. Talán levágja majd ebből.
2017. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. dec. 11. 18:32
 4/6 anonim válasza:
#1: A pánszexuális kifejezés sokféleképpen definiálható, de általánosságban azt jelenti, hogy valaki nemétől és szexuális irányultságától függően képes vonzódni akárkihez.
2017. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

#1vagyok. Köszi.

2017. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#1 Szívesen!
2017. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!