Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után még lehetünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után még lehetünk együtt?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy srác akivel kb 3 hónapig voltam együtt. Az első 2 hónap után én szakítottam vele,de rögtön megbántam és újra összejöttünk. Ezután eltelt 1 hónap kb és ő szakított velem,azért mert kicsit távolságtartó voltam, meg a tipikus kifogás, hogy neki ez már elmúlt. Azóta 2 hónap is eltelt és eközben pár fiú próbálkozott nálam. Ahogy én észrevettem nem nézte jó szemmel, hogy a fiúk próbálkoznak nálam, és nem is jöttem össze senkivel se közülük. Rájöttem e 2 hónap alatt, hogy én szeretem és ha újra összejönnénk úgy érzem minden jobb lenne. Amugy a szakítás ideje alatt baráti viszonyban voltunk és vagyunk.

Úgy érzem, hogy nála van valami különleges ami nekem kell és nem azért jönnek össze vele, mert kell valaki.

Szóval ti mit gondoltok? Ebből lehetne még valami?

18L


2017. dec. 11. 15:05
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ha még tényleg szereted, és ő is, márpedig szerintem ő is, ha úgymond "féltékeny" volt amikor próbálkoztak nálad, akkor 99% eséllyel lehetne belőle valami ;)
2017. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!