Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azthiszem tetszik az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem tetszik az egyik osztálytársam. Mit tegyek? Szerintetek én is tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályba még nem nagyon beszéltünk de valami mégis megfogott benne. Nem tudom mit csináljak ...talán el kéne felejtenem

Nemtudom én bejövök e neki néha észreveszem,hogy néz és ha ránézek gyorsan elfordul. Múltkor tök jól elbeszélgettem egy másik fiúval aki mellette ült és egyszer csak tök ideges lett. Ném értem miért soha nem szokott ilyen lenni mert alapjáraton egy tök csöndes fiú. Szerintetek érezhet valami irántam? 16/l



2017. dec. 16. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nincs kizárva :)
2017. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha onnantól kezdted észre venni, hogy esetleg te is tetszel neki, hogy elkezdett tetszeni (micsoda mondat), akkor nem valószínű. Nekem legalábbis mindig az szokott lenni, hogy addig, míg nem kezd el tetszeni egy fiu, nem is veszek észre semmi jelet, de onnantól, hogy tetszik, mar azt is a szerelem jelének veszem, hogy felveszi a leejtett tollamat...
2017. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Valószínű, hogy bejössz neki. Te semmit ne tegyél, várd meg, míg ő lép. ;)
2017. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdeményezz, ha tetszik neked. Menj oda hozzá gyakrabban beszélgetni bármilyen témáról, esetleg menjetek közösen szilveszterezni vagy ilyesmi
2017. dec. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!