Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki tud adni tanácsokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud adni tanácsokat?

Figyelt kérdés
Olyan cikinek érzem magam amikor tetszik egy lány és nem merek vele beszélgetni mivel tudom előre hogy elutasít. Valami tanács? 13/f

2017. dec. 17. 00:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és kérlek privátban.
2017. dec. 17. 00:02
 2/6 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy elutasítana? Egy szimpla beszélgetésnél rögtön elküldene? Honnan fakad ez az önbizalomhiány? Miért szeretnél privizni? Nem lenne jobb, ha mások is tanulhatnának belőle, akik talán ugyanezzel a gonddal küzdenek?
2017. dec. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyugodtan beszélgess vele, egyébként előző válaszára válaszolva, az önbizalomhiánya a kérdezőnek, az iskolába lévő gondok, piszkálások miatt jöhet szóba, mert ezt énis átéltem, csak én nem hagytam magam, te se hagyd kérdező, amit kell tenned, hogy ne hagyd, az az: Ne foglalkozz vele. Menni fog, hidd el 16/F Írj privátot tudok többet segíteni ott.
2017. dec. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hagyd el ezt a pesszimizmust és akkor sikerülni fog. Ha azért nem mész oda mert azt gondolod hogy elküld háát. Ne úgy menj oda hogy te most bevallod neki hogy tetszik, csak alakíts ki egy beszélgetést a többi alakul majd.
2017. dec. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Miből gondolod hogy nem tetszel neki? :)

Mondd valamit amiből ezt gondolod?

2017. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, igen másoktól hallottam hogy tetszem neki és egy 2nappla később pedig azt mondta H mar nem..
2017. dec. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!