Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gázul néz ki, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gázul néz ki, ha a srác vékonyabb nálam?

Figyelt kérdés

Tudom, kissé hülye kérdés, és ne értsétek félre, és nem feszengek mellette egyáltalán, mert nagyon szeretem, és magamat sem látom kifejezetten rondának, sőt, dagadtnak sem. Szimplán annyiról lenne szó, hogy kissé teltebbek az idomaim, vastagabb a combom, mint az átlagnak, ő pedig rendkívül vékony. Egy fejjel magasabb egyébként. Az érdekelne, hogy ti mennyire tartjátok ezt furának, mint külső szemlélők? Nem gondoltok olyasmire, hogy az ágyban összetöröm, egy ilyen pár láttán?:D

17/L (ő egy évvel fiatalabb, de az sem látszik)



2017. dec. 28. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, gázul.
2017. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes, mindennapos, a fiúk eléggé véznák ebben a korban, és hidd el, rohadtul zavarja is őket. (Lásd: tömegelés rovat, ami a foci, autó témát is simán übereli) Szerintem addig teljesen rendben van, amíg súlyban nem vagy több nála, végül is van egy fej előnye. De ha ennek ellenére is, akkor sincs semmi kivetnivaló, max csendben magamban megjegyezném, hogy ez már kicsit fura, de azért sok boldogságot!
2017. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem néz ki gázul.
2017. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak választasz párt, vagy azt nézed, egymás mellett hogyan néztek ki?

Nemrég két párt is láttam, ahol a fiú legalább 2 méter körül járt, a lány meg alig érte a 150-et. Szemmel láthatóan remekül megvoltak és nem azt kukkolták, mit szólnak hozzájuk az emberek.

2017. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg mindenki nagyon vézna ebben a korban................ :D Edzés? Evés? Valaki hallott már ezekről?

Példa kedvéért én 16 évesen kövér voltam. Egyik sem férfias, bár a kérdező láthatóan nem a férfit keresi.

2017. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Dehogy figyelem, hogy mások mit gondolnak, azzal kezdtem, hogy nem feszengek mellette, sőt, büszke vagyok rá, csak érdekelt, hogy mit válaszolnak erre az emberek.:D

Egyébként iken, őt is zavarja, hogy ilyen kis vézna, de nem tud vele mit csinálni. Ahogyan én sem tudok mit kezdeni az alkatommal, hiába diétázom. De őt nem is zavarja, sőt tetszem neki úgy, ahogy vagyok.

2017. dec. 28. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. 16/L
2017. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Ebben egyáltalán nincs semmi gáz. Én is teltebb alkat vagyok, a barátom pedig vékony, de neki tetszik, hogy ilyen vagyok és nekem pedig tetszik, hogy ő ilyen. Soha nem a külsőről szólt a dolog és mikor együtt vagyunk csak egymásra figyelünk így észre se vesszük, hogy vajon mások mit gondolhatnak. Még egyszer nincs benne semmi gáz. Sok boldogságot együtt.

17/L

2017. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!