Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálta velem ezt a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta velem ezt a lány?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány a sulinkból, én 18 éves vagyok ő 16. Pár hete elkezdtünk beszélgetni és egész jól elbeszélgettünk, minden nap beszéltünk volt hogy 5-6 órát is, személyesen és neten is. Nekem ez idő alatt nagyon megtetszett, de ő meg mondta még az elején hogy nem akar többet barátságnál mert nem rég szakított egy másik sráccal. De úgy voltam vele hogy rendes lány és akarok mindig beszélni vele, de végig szerelmes voltam belé. És adtam is erre utaló jeleket. És aztán egyik nap beszéltünk és egyszer csak azt mondta hogy hagyjam békén egy ideig meg hogy nagyon rászálltam, és sok vagyok neki.... ezzel nagyon megbántott napokig sírtam miatta. Szóval miért mondhatta ezt mikor? Vagy miért lehetett ilyen velem? Mikor előtte jól megvoltunk. 18/f

2018. jan. 7. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A lányok többsége ha kér valamit akkor azt szeretné is ha úgy lenne. Nem mindenki viseli könnyen a szakítást, időre van szüksége. Nem akar új kapcsolatot most azért reagált így. Ne erőltesd :)
2018. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van olyan is h ker valamit de csak valamit akar utal valamire


Story: haverokkal este voltunk városban és haverom csaja mondta h menjünk el pizzazni elmentünk de ő nem evett...

Csak azt akarta, gondolom én, h jobban odafigyeljen rá a barátja

Lehet h nem utal stb.. csak időt akar mert még a régi a szívében van

2018. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!