Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vehetném rá a barátomat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a barátomat, hogy mosson fogat?

Figyelt kérdés
Nem mondtam még neki,és nem is akarok vele bunkó lenni csak finoman szeretnék rá célozni,hogy igazán megmoshatná. Nem is értem miért hagyja ki,mindenre odafigyel csak a szájhigiéniára nem és számomra ez az egyik legfontosabb dolog. Igazából nincs szájszaga csak látom a lepedéket a fogán és nagyon sárga,engem ez zavar. Nem akarom emiatt elhagyni. Ti mit javasoltok? Mivel vehetném rá?

2018. jan. 9. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Mit javasolnek? Jó ízlést. Neked.
2018. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is tudnék neked mit javasolni ;)
2018. jan. 9. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kerd meg. Kedvesen. “Figyelj, nem akarok szőrszalhasogatónak tűnni, de mosd már meg az arany fogaidat :D”
2018. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: Javasolj nyugodtan, de a tényen, hogy a barátod igénytelen,nem változtat 😉
2018. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem mos fogat? Mert nekem is elég sárgás, pedig naponta kétszer fogfehérítő fogkrémmel mosok fogat, csak sokat is kávézom mellé, ami megszínezi.
2018. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mossa a fogát.

Én is mosom, mégis sárgásabb a színe..

Mindig az én fogkeféim mennek tönkre a leghamarabb, én fogyasztom a legtöbb fogkrémet, ha nem így tenném, sokkal durvább lenne (mondjuk akkor se lenne baja, jó fogaim vannak)

A legfehérebb fogaim a 2 szemfogam, ami műfog...


17f

2018. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerd meg ra, enis azt tettem amikor nem lattam egyszer se a fogkefejet mikor nalam volt, azota sajat fogkefeje van nalam ;)
2018. jan. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!