Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek ha szakítotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha szakítotok a barátotokkal, de szeretitek és vissza akar szerezni?

Figyelt kérdés

A barátommal, nem túl régóta, két hete "jártam" és szakítottam vele.

Többször az óra között azzal, hogy "Gizi, szakítani akarok." (random lány név) aztán leírta, hogy ohhh most úgy meg nézném az arcod.

Nekem ezek nagyon rosszul estek bár a szakítás oka ez csak részben volt.


Írásban beszéltünk, és én nem akartam valamit ő pedig leírta, hogy "nem érdekel".

Itt elgondolkoztam, hogy mit is akarok, és amikor döntött, hogy szakítok vele, az volt amikor ezt írta : "Kiakarom magam élni rajtad".


Ezek után szakítottam vele, azonban még most másfél hét után is visszaakar szerezni és folyamatosan ír.


Megszerettem őt, és szeretném újrakezdeni vele, viszont nem tudom, hogy ezek után érdemes-e.


Ti mit tennetek a helyemben?



2018. jan. 14. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező, lehet rosszul ítélem meg, de ha azt írta "Szakítani akarok" És azt, hogy "Oh most úgy megnézném az arcodat" Ezt én annak venném, mintha ebből csinálna viccet. Nembiztos, de én így ítélem. És, hogy most folyamatosan ír, hát vagy játszik veled, vagy komolyan gondolja, sajnos nem ismerem ezért nemtudom. 16/F Írj privátot, ha kellene még valami segítség.
2018. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!