Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ti mit tennétek ha szakítotok a barátotokkal, de szeretitek és vissza akar szerezni?

A barátommal, nem túl régóta, két hete "jártam" és szakítottam vele.

Többször az óra között azzal, hogy "Gizi, szakítani akarok." (random lány név) aztán leírta, hogy ohhh most úgy meg nézném az arcod.

Nekem ezek nagyon rosszul estek bár a szakítás oka ez csak részben volt.

Írásban beszéltünk, és én nem akartam valamit ő pedig leírta, hogy "nem érdekel".

Itt elgondolkoztam, hogy mit is akarok, és amikor döntött, hogy szakítok vele, az volt amikor ezt írta : "Kiakarom magam élni rajtad".

Ezek után szakítottam vele, azonban még most másfél hét után is visszaakar szerezni és folyamatosan ír.

Megszerettem őt, és szeretném újrakezdeni vele, viszont nem tudom, hogy ezek után érdemes-e.

Ti mit tennetek a helyemben?

Keress kérdéseket hasonló témában: kihasználás

jan. 14. 10:14  Privát üzenet  

A válasz
Nézd kérdező, lehet rosszul ítélem meg, de ha azt írta "Szakítani akarok" És azt, hogy "Oh most úgy megnézném az arcodat" Ezt én annak venném, mintha ebből csinálna viccet. Nembiztos, de én így ítélem. És, hogy most folyamatosan ír, hát vagy játszik veled, vagy komolyan gondolja, sajnos nem ismerem ezért nemtudom. 16/F Írj privátot, ha kellene még valami segítség.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 14. 10:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan szerezzem vissza? Holnap találkozok a barátnőmmel hogy mi lesz velünk. Nagyon sokat veszekedtem vele, és azt mondta eltávolodtunk nem akarja folytatni. Mit tegyek? Nagyon...
Szerintetek is csak velem akar kompenzálni?
Fiúk! Ha szenvedtek egy lány miatt, akkor összejöttök az első " szembejövő lánnyal" akár a legjobb barátotokkal, csak hogy elfelejtsétek a lányt? Vagy a barátság fontosabb?
OK, most már komolyan halálosan elegem van abból, hogy nem találok csajt, akit "találok", az foglalt vagy nem akar semmit. Leírná ide mindenki vázlatosan, hogy hogy ismerkedtetek...
Lányok-fiúk! Miről szoktatok beszélgetni az ellenkező nemű barátotokkal, akár chat-en, akár ha élőben sétáltok?
Volt már olyan velet h egyik barátotokkal, akár legjobb baráttal olyannyira összevesztetek, h már menthetlen volt minden, még köszönni se köszöntetek egymásnak?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!