Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol, mikor, hogy csókoljam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, mikor, hogy csókoljam meg?

Figyelt kérdés

Pont egy éve járunk de ez amolyan baráti viszonynak is mondható. Abból áll az egész hogy találkozunk a suliban utána meg hazakisér egy ölelés elbúcsúzásként. Este néha rám ír dumálunk egy picit és ennyi, kezdődik a nap előről.

Én egy kicsit többet szeretnék, mert már úgy érzem elég idelye vagyunk együtt ehez,de lány létemre nem tudom mit tegyek hogy ne legyen ciki az egész helyzet. 13/L

Még valami ha lehet spóroljuk meg azokat a kommenteket hogy 13-évesen ne akarj csókot meg hasonló.


2018. jan. 15. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy! :-)

A következő öleléskor, ebből már adott a hol is, a hogyan meg jönni fog magától, hidd el! Legrosszabb esetben egy szájra puszi lesz belőle. :-)

Sok sikert!

2018. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nem lessz baj ha én "kezdeményezek"?
2018. jan. 15. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne?:D
2018. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom
2018. jan. 15. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
#2: De baj. 13 Évesen ne nyomult már...
2018. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj* bocsi elírtam
2018. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De, ha nincs szájra puszi még lehet a végén seggre pacsi. :D
2018. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Még mindig a fellegekben járok.

Ennél jobban el se tudtam volna képzelni.


Ma amikor hazakisért felhívott anyum hogy bent kell maradnia a munkájába estig. Szóval úgy döntöttünk hogy feljön hozzánk. Amikor vártuk a liftet és közben arról beszélgettünk hogy mit fogunk csinálni odahajolt hozzám és azt mondta hogy szeret, és végülis megcsókoltuk egymást. Aztán leért a lift, beszáltunk és felmentünk mindha mi sem történt volna.

Viszont mind minden történetből ebből sem maradhatnak ki a hülyegyerekek. Amikor megérkeztünk, leültünk pont csengetett az egyik osztálytársunk hogy nincs meg a matek házia. Persze folyton azt kérdezgette hogy mi mit csinálunk együtt egy szobában, meg hogy mit keres itt az *****. Aztán amikor oda adtuk a leckét akkor elköszöntünk egymástól és ő is ment az osztály társunkat együtt el.

Viszont búcsúzáskor még adott egy szájra puszit.


Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat és azt hogy támogattatok.

2018. jan. 17. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!