Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Nagyon elkeseredtem.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon elkeseredtem.

Figyelt kérdés
A barátnőm 6 hónapja kidobott. 8 hónapig voltunk együtt. Ők kinevetnek engem a barátaival.nem tudom elkerülni. Van neki valakije, az anyjától tudom. Nagyon fáj nekem az életemből is elegem van annyit sírok. Senki sem keres a barátaim is elhanyagolnak és lányok terén nincs és nekem ő kell. 19/f 18/l

2018. jan. 16. 10:59
 1/6 anonim válasza:

Keseredj vissza. :D


De most komolyan, hagyd a fenébe.

Járd a saját utadat, a MGTOW legyen veled.

2018. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát tedd túl magad rajta. Minek kell neked olyan, aki kinevet. Nekem ez arról tesz tanúbizonyságot, hogy igazából nem is értékelt téged; nem is jelentettél neki semmit, meg tök komolytalan is. Ennyi tisztelet nincs benne irántad, mégha szakítottatok is, hogy ott röhög rajtad a barátaival? Szerinted ő szeretett, értékelt téged valaha is? Csak kihasznált, mert szüksége volt kapcsolatra, és pont te adódtál neki. De eldobott, mert talált jobbat, és most még nem elég fájdalom neked, hogy szakított, annyi empátia, együttérzés nincs benne, hogy még ki is röhög. Hagyd a búsba az ilyen kicsinyes embereket. Totál komolytalan volt, nem is érett még ő egy párkapcsolatra, úgyhogy hagyjad.
2018. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Írj itt privátot és beszéljünk fb-on ott leirom. :))
2018. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2018. jan. 16. 15:39
 5/6 kamilla19 ***** válasza:
44%
Ő nevet? Sírnia kéne hogy ilyen undorító egy embertípus . Szerintem ha úgy döntesz nem érdekel többet a dolog egy síkkal szebb világ tárul eléd :) ne foglalkozz azzal mit gondolnak mások. Nem az a lényeg hogy te hogy leszel boldog ? Engem pl kinevetnek azért mert könyvet olvasok szerintem meg az gáz hogy nincsenek mostanában igazi értékeik. Szerintem örülj annak hogy egy ilyen embertől szabadultál meg
2018. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

"Ő nevet? Sírnia kéne hogy ilyen undorító egy embertípus ."

Miért is, kedves 20-as? Azért mert kiszeretett a kérdezőből? Arról vajon i tehet? Az aki kiszeretett,, vagy aki hagyta, hogy kiszeressenek belőle? Nos?

A szerelem csak egy hormonmix, ami, ha nem óvjuk, ha nem ápoljuk, elbomlik. Ha van valakid, nem szabad hátra dőlni, és azt várni, hogy majd a szerelem megold mindent. A szerelem nem old meg semmit, legfeljebb azokat a problémákat, amik nélküle nem is léteznének! Nekünk magunknak kell megoldani. Nekünk magunknak kell fenntartani a párunk szerelméét, hűségét.

2018. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!