Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Direkt menjek korábbi busszal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt menjek korábbi busszal, hogy tudjak vele beszélni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik, a kérdés az, hogy ő a 6:40-es busszal megy minden nap, én eredetileg, a 7:30-assal mennék, de mivel alig látom, ezért inkább korábban kelek, csakhogy láthassam, és tudjak vele beszélni, ti örülnétek ennek, ha egy fiú, miattatok, korábbi busszal menne, mutatva az érdeklődést felétek?

2018. jan. 16. 23:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha tetszik a lány akkor kelj korábban semmi gond nem lesz belőle.
2018. jan. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Fú hát ez kemény, én anno senkiért nem keltem volna fel előbb.

Ez nagyon szép gesztus, számomra ez hősies.

2018. jan. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Őszinte leszek. Ha nekem is tetszik, örülnék, de nagyon. Ha nem, akkor hidegen hagyna, ha viszont így is folytatná, nem örülnék. De mindenképp próbáld meg!
2018. jan. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Fejezd már be a lányt meg a buszt is,mert ez az esetlen döntés képtelen viselkedés kezd átmenni szánalmasba..
2018. jan. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A menyasszonyom minden reggel 5 re megy dolgozni, én 8 - ra. Gyalog megy mert nagyon közel van a munkahelye. (15p gyalog) Minden reggel felkelek és elkísérem, ez nagyon erősîti a kapcsolatunkat.

De az exem mikor iskolás voltam direkt 1 órával hamarabb jött busszal hogy velem lehessen, és nagyon jó volt :) Kelj bátran, csináld, romantikus! :)

2018. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék ha valaki ezt megtenné értem függetlenül attól hogy tetszik vagy sem,nagyra értékelném az igyekezetét:)
2018. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha tetszene a fiú, akkor nagyon örülnék, hogy ilyet megtesz értem.
2018. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér! :) Amúgy jó terv és ha úgy érzed hogy csajnak is bejössz neki, az már nagyon jó dolog. Csak hajrá! :)
2018. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindent megfogok tenni, hogy kedveljük egymást vele, és, hogy törődhessek vele, meg, hogy vele lehessek. Nagyon-nagyon tetszik. Annyira jószívű, pedig csak látásból ismerem :)
2018. jan. 17. 16:43
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor, holnap már úgy kelek, hogy 5:30-kor, hogy biztos ne késsem le a 6:40-es buszt :) Annyira szeretném :)
2018. jan. 17. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!