Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez lehetséges fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehetséges fiú és lány között?

Figyelt kérdés
Szóval van lány BFF-em és nagyon jóban vagyunk egymással. Átöleljük a másikat ha van valami vigasztaljuk, meg ilyesmik. Minden nap találkozunk. És szerintetek lehetséges hogy mivel ilyen jóban vagyunl egyszer egymásba szeretünk?! Mi csak barátok akarunk lenni mind a ketten...de azért megtörténhet?

2018. jan. 17. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy megtörténhet, nekem általában mindíg így kezdődött :) 22/f
2018. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok találkozás mellett, ha nem is egymásba, de egyszer az egyik félnél kibukik, hogy többet érez. Nem létezik igazi barátság fiú és lány közt. Én is azt hittem, hogy létezhet, aztán rájöttem, hogy nem. Nálam mindig a másik lány fél részéről jött elő egy idő után, hogy azért ott van benne, hogy már másra is vágyik, vagy ha ez nem, akkor meg sértettség, hogy én miért nem tudok rá úgy nézni. A lányok meg nem is annyira gerincesek, hogy tényleg azt lehessen róluk mondani, hogy barátok.
2018. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem igazából a párom a legjobb barátom...


Egy ideig, tényleg csak barátok voltunk, de azáltal, hogy tényleg számíthattunk mindig egymásra, az jött ki, hogy nekünk együtt kéne lennünk.


Úgy gondolom, hogy előbb utóbb valaki "elgyengül".


Például én is elég hamar éreztem, hogy hoppá, ez lehet több részemről, mert jobban csípem, mint mindenki mást, de egy ideig azért nem léptem, mert szerettem feltétel nélkül. Szóval vártam, míg nem jött el az időm.

2018. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Lehet hogy több lesz...igazából annyira nem bánnám mert szép meg minden...de nekem így is elég jó!
2018. jan. 18. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy alakul? :)
2019. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!