Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért figyel a volt barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért figyel a volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve szakitottunk azóta szerintem már volt barátja több is, én csak kavartam lányokkal de nem igazán jöttem össze senkivel.


Múltkor egy olyan lánnyal csókoloztam akit ő ismer, de ennyi történt azóta különösebben.


A lényeg annyi, hogy (bár elötte is csinált már ilyent) feloldott néha megnézett azután letiltott.


Ha valami jó dolgot osztok meg, vagy ha azt látja hogy haladok az életben valamerre azonnal felold.


A mi kapcsolatunk nagyon érdekes, és furcsa ezzel a lánnyal.


Próbált már a barátnőm lenni nem sikerült (sem az én sem az ő részéről) majd ezután lebeszéltem vele, hogy mi lenne ha csak szex lenne köztünk bele ment de ebből nem lett semmi.


Utána most megint felold, gyerekes trükkökkel féltékennyé akar tenni, ha nem irok rá kitalál dolgokat rólam (negativakat) a barátnői elött, és még facebookon is.



Sokszor nem tudja az érzelmeit hova tenni, ezért a falán ezek könnyen megtekinthetőek.


"nem lenne olyan már mint régen" pl ez volt az utolsó, de mégis mit akar???


Egyáltalán mire gondol?


2018. jan. 17. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában az emberek azért figyelnek mert van szemük.

Ha nincs akkor vakok.

Remélem segítettem c:

2018. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D:D:D köszönöm még mindig jobb mint a vak találgatás.
2018. jan. 18. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!