Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet sajnos, hogy ma órák közben felhívtam a barátnőm(egy hete nem tudunk normálisan beszélni, messze lakik),és hallottam egy másik fiu hangját, aki felhivott messengeren. Azt mondta hogy én miért hivogatom, erre mondtam hogy a barátnőm, erre meg azt mondta hogy nem mert az övé.. Itt teljesen kiakadtam.. Nem akart velem beszélni először a lány, majd odaadta a csávója neki a telefont, és közölte hogy ez igaz.. És hogy 2napja vannak együtt, és hogy én vagyok a hibás mert sokat veszekedtünk mostanság.. Fél évig voltam vele együtt és nagyon szeretem.. És semmi megbánást se hallottam rajta, csak annyit irt hogy kiszeretett belőlem.. De akkor nem lett volna jobb ezt megbeszélni 4szem közt? Az előtte lévő lány is ezt tette még, vele egy és fél évig voltam.. Nem tudom hogy fogok így bízni egy lányban legközelebb, és eléggé fáj most ez.. Hogy csináljam meg azt, hogy ne gondoljak arra, hogy biztos most is csókolózhatnak stb.? Segítsetek légyszives :( 18/F

2018. jan. 17. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress a kozeledben barátnőt ne ilyen tavkapcsolatokat, és jobban válogasd meg kivel jossz össze. Nagyon gyerekes módja ez a szakításban, 18 évesen keress inkább egy érett lányt ne ilyen gyerekes,önző kislányokat szedj össze.
2018. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyorsan fel akarod dolgozni, hívd ossze a haverokat es szerezz hús daralot meg kést es ilyeneket. Na most komolyan. Aki ilyen ember, örülj hogy nem a tied"
2018. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, ha veszekedsz az soha nem jó..., de am igen keress normális csajokat
2018. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A lány 17 és fél volt.. De már csak minél előbb fel akarom dolgozni.. Egy ideig nem kell nekem szerintem lány, itt az érettségi stb. Ifyekszem lefoglalni magam.. Köszönöm a válaszaitokat
2018. jan. 17. 19:48
 5/15 A kérdező kommentje:
*igyekszem
2018. jan. 17. 19:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Légy hálás, hogy előkésziti a terepet egy igazi nő számára. Hidd el, minden a lehető legjobban történt.
2018. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértem hogy ki vagy borulva,tudom mit érzel,én is a napokban tudtam meg hogy megcsalt a barátom és szörnyű érzés.De ne szomorkodj,ő nem érdemelt meg téged ha ilyen csúnyán elárult,majd jönni fog egy olyan lány aki megbecsül és képes lesz értékelni téged,csak idők kérdése.Most pedig tényleg az a legjobb ha eltereled a figyelmed és próbálsz másra gondolni.Sok sikert az érettségihez:)
2018. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is csalt a barátnőm Uno-n nem is egyszer eleinte idegesítő de alszok egyet és utána minden jó.

Remélem segítettem :)

puszcsi lávcsi

2018. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tereld el a figyelmed valamivel. Tudom milyen, nekem is volt hasonló élményem, ha van valami hobbid amit szeretsz, ásd bele magad jobban. Próbálj ki valamit amit mindig ki akartál, de eddig nem tetted. Sportolj sokat, az is nagyon le tud kötni, és túl fáradt leszel este hogy bármin is gondolkozz. Felesleges másik lány után menni, jó hogy nem is akarsz. Undorító módja volt ez a szakításnak, a legundorítóbb féreg dolog volt, de örülj neki, hogy már mást boldogít... okos lehet az új barátja, hogy ilyen lánnyal kezd bármit, aki az elődjével így bánik.
2018. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkire mostanság jön rá a megcsalhatnék? Barátom 1 hónapja csalt.Én hülye meg nem vettem észre....:D


Tereldd el a figyelmed,tanulj,járj el bulizni,szerezz uj baratokat! :)


15/L

2018. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!