Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ezzel a nem túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a nem túl egészséges kapcsolattal? (HOSSZÚ)

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Szeretjük egymást, de eléggé kihűlt a kapcsolat, és sűrűn vannak veszekedések.


Az egyik legfőbb oka, hogy csak ritkán tudunk találkozni. Nekem megfelelő lenne a heti találkozás, többször heti 2-3, de a barátomnak nem, ő szeretne minden másnap találkozni.

Ez nem igazán kivitelezhető, mivel mindketten járunk iskolába, én pedig esténként nem igazán bírok eljárni, mert anyám nem szeretne elengedni, mivel a környék, ahol lakom nem a legjobb, házak nem nagyon vannak, és ebben a mai világban eléggé veszélyes lenne egyedül flangálnom esténként, volt már eset erőszakolásra a környéken.

Taxis megoldás túl drága.

A barátom nem igazán bír hazakísérni, szintén a drága taxi miatt.


A másik ok a féltékenysége. Néha, mint minden normális ember, el szoktam járni a barátnőimmel biliárdozni, dartsozni, vagy meginni valamit az egyik kedvelt "kocsmába". Erre a helyre leginkább a mi korosztályunk jár. Természetesen nem csak lányok. A barátom pedig nagyon féltékeny, hogy esetleg rámhajt valaki (néha előfordul, de persze koptatom azt), vagy megcsalom őt, vagy berúgok. Én már sokszor bebizonyítottam, hogy ez nem fordulhat elő, és mondtam is neki, hogy nem pasizni megyek, hanem a barátnő(i)mmel kikapcsolódni.


Ha ezen vagy más okok miatt összeveszünk, sokáig harcol az igazáért, aztán rájön hogy nincs igaza és csak mondja hogy "bocsi, bocsi, bocsii". Én persze megbocsátok neki.


De ez a körforgás megy kb kéthetente.


Próbáljak meg vele komprumisszumot kötni, és várjak, vagy ezen már nem lehet változtatni? Vagy egyéb más ötlet?


16/l, 17/f


2018. jan. 18. 12:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ha találkozunk akkor 8,9, vagy akár 12 órát együtt vagyunk, és busszal sem bírok hazamenni későn, miatta..
2018. jan. 18. 12:45
 2/4 anonim ***** válasza:
A féltékenység mindig megöli a kapcsolatot. Egyébként is fiatalok vagytok még "házasságot tervezni" Én nem maradnék mellette, ha már 9 hónap után 2 hetente veszekedés van. A találkozások rendszerességének igénye meg egyéntől függ. Ha neki nem elég a heti 1-2 alkalom azzal neki kell kompromisszumot kötni, nem neked.
2018. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hátha annyira boldog lennél mellette akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést. A legegyszerűbb tedd fel magadnak a kérdést. Neked ez jó? Ha 2 hetente veszekedtek abban már nincs boldogság. A féltékenység meg sosem jó és sosem szabad hagyni mert nem igaz azok az állítások hogy aki féltékeny szeret ez hülyeség a féltékenység csak fájdalmat konfliktust és bonyodalmakat okoz az meg kinek kell? Van elég gondod ha a sráccal nem vagy teljesen boldog és ennyi vita van akkor ennyi volt nincs kérdés. Ez már nem lesz jobb. Ne keverjük össze a féltést a féltékenységgel.
2018. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakítás.
2018. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!