Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Középsulis lány vagyok. Van egy barátom akivel már egy ideje együtt vagyunk, mostanában picit rosszabb időszakainkban vagyunk. Egy évvel idősebb nálam és az ő évfolyam társa tavaly óta cikizi. Volt köztük egy kisebb nézel elteres. Ez idén is folytatódott kb egy hónapja volt egy kisebb szünet és úgy békén hagyta a barátom. Egy-két hete észre vettem h az a fiú nagyon nezeget. Aztán egyik nap bekövetett instán be lájkolta a képeim. Azóta egészen máig mindig néz. A barátomra pedig újra megjegyzéseket tesz. Miért csinálhatja ezt? Mindkettőnket meg akarja szivatni vagy lehet, hogy tetszek neki? Nem tudom:c

2018. jan. 18. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
a barátod tetszik neki csak rajtad keresztül is próbál közeledni felé illetve féltékeny rád
2018. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valószínű meleg.. mikor több barátnője is volt már a srácnak 😐
2018. jan. 18. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
mert így leplezik
2018. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek lehetnek: 1. Bejössz a srácnak. 2. Biszex és a pasid jön be neki. 3. Egy irigy idióta, aki nem tudja elviselni egy olyan ember boldogságát, akit lenéz, azaz a barátodét. Egyébként a pasidnak kéne vele beszélni, hogy mi a bánat van. Ha az nem segít, akkor marad az, hogy suli után megvárni és jól megdolgozni, mert valaki csak abból ért.
2018. jan. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!