Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik így a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja vagyunk együtt barátommal. Nagyon szeretem őt . Ő az a fajta visszahúzódó típusú de nagyon tud engem szeretni. Az elején nagyon jól megvoltunk, mindig azt akarta, hogy vele legyek, beszéljek vele és sokszor mutatta ki nekem az érzéseit . Aztán az utóbbi 1.5 hónapban nagyon megváltozott, ha vele vagyok telefonozik és nem nagyon foglalkozik velem és kevesebbszer találkozunk főleg miatta, mert sokszor fáradt vagy nem ér rá. Néha flegma is velem, pl írok neki egy regényt erre egy szóval flegmán válaszol vagy írok neki és egyáltalán nem érdekli. Sokszor sírok mostanában miatta, az az érzésem sokszor, hogy felesleges vagyok a számára és idegesítem. Mostanában már nem is mondja vagy írja, hogy "szeretlek" és szinte mindig mindenen megsértődik. 1 hónapja beszéltem vele, hogy nem tetszik nekem ez az egész erre azt mondta "mással jobban járnál hidd el"... De én nem tudom elhagyni, nagyon beleszerettem...Csak akkor érdekli a beszélgetés ha arról a "bizonyos" dologról van szó, mivel már tervezgetjük elveszíteni a szüzességünket. Már kézzel "hozzá nyúltunk" a másikhoz, azt nagyon élvezi, meg azt is ha ilyenekről beszélgetünk.

Egyszerűen nem értem miért csinálja ezt...sokszor már majdnem bunkó velem. Én megpróbálom minden erőmmel fenntartani ezt a kapcsolatot de lassan már kezdek gyengülni... esküszöm ha nem lennék ilyen toleráns és türelmes akkor már talán nem is lennék együtt ... Nem csak ő a hibás ebben a dologban mivel én is benne vagyok, hisz egy problémához két ember kell. De nem tudok rájönni miért van ez és mit hibáztam.

Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm a válaszokat! 17L



2018. jan. 20. 00:19
 1/10 TR75 ***** válasza:
100%
Hagyd. Magadnak teszel vele jót. Vagy csak játszmázik, hogy megkapja, amit akar ("mással jobban járnál hidd el"), vagy tényleg van valami heppje. Egyik sem hangzik túl jól.
2018. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Legyen már benned annyi büszkeség, hogy egy ilyen duma után, (mással jobban jársz hidd el) felemeled a kis segged és ott hagyod, kepesszen ő. Ez egy játszma, hol az egyik az egér, hol a macska. Legyen egy kicsit most ő a macska. Add meg neki ezt az esélyt. Nem kell kiabálni, veszekedni csak higgadtan emelt fővel ott hagyod pár mondattal elintézed hűvösen. Majd teper, ha meg nem, annál jobb neked.
2018. jan. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, viszont az a baj, hogy nem merem ott hagyni vagy csak úgy elmenni mert nem is tudom mi lenne a következménye. Néha veszekszünk és szinte mindig én kérek bocsánatot, ha nem tenném egy hétig nem beszélnénk vagy megharagudna rám .... Unom már, hogy mindig én vagyok mindenért a "hibás"
2018. jan. 20. 08:16
 4/10 anonim válasza:
100%

Egy kapcsolathoz két ember kell. Hiába ragaszkodsz hozzá, nem tudod helyette fenntartani ezt a kapcsolatot (mert a leírásod alapján ezt már nem szerelemnek, csak ragaszkodásnak nevezném).

Nem azért mondom, hogy jobban járnál, ha kilépnél belőle, mert minden épelméjű ember ezt mondaná, hanem mert én is szerettem egy olyan embert, akivel az elején minden egy valóra vált álom volt, aztán lassan az önbecsülésem a padlóra tette és sokszor egy fél szóval el tudta venni a teljes életkedvem. Persze szerelmes voltam, vak, majd jobb lesz, majd megváltozik, satöbbi, ebben reménykedtem. Ne legyél olyan ostoba mint én, és ne pazarolj éveket az életedből egy ilyen emberre, mert csak te mész rá a végén.

2018. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én már nem is tudom mit mondjak vagy írjak... Egyszerűen nem tudom elengedni valahogy nem megy. Nem merek belegondolni, hogy milyen lenne ha nem lenne mellettem.
2018. jan. 20. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, akkor abba gondolj bele, hogy milyen lenne az életed vele: sírás, lenézés, nulla beszélgetés, szex ami csak neki jó, megcsalás az ő részéről, még több sírás, még több bántás.... mindez azért, “mert szeretem”. Hát akkor legyél a lábtörlője, verd a farkát lelkesen, miközben ő a telefonját babrálja. Szép életed lesz.
2018. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Nem hibáztál semmit csak nem érdekled már, az ő érzései, ha voltak is elmúltak. A 2. mindent leírt, nem nagyon van mit hozzátenni, csak azért írtam, hogy megerősítsem.

Teendőd. Tartsd magad távol tőle. Ne keresd semmilyen módon. Facebook és társai kerülendők, ha eldőlt a dolog, törlendők. Ha mégis szüksége van rád, ő fog keresni, ha nem, akkor annyi. Igen, fájni fog egy ideig, aztán elmúlik és még te sem érted, mi volt veled.

Hát nagyjából ennyi. Persze kínozhatod magad feleslegesen, jogod van hozzá. Aki más kárán nem tud tanulni, az kénytelen a sajátján. Aztán legközelebb talán már tudni fogod magadtól is.

2018. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, talán tényleg megkéne próbálnom eltávolodni tőle....
2018. jan. 20. 14:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy csak meg akar fektetni. 4 hónap után már beleunnak a srácok abba, ha nem fekszel le velük. Hagyd ott. Eleinte nagyon nehéz lesz, de aztán milliószor könnyebb.
2018. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nála elmúlt a varázs, csak nem elég tökös ahhoz, hogy ezt nyíltan ki is mondja. Ismerős a helyzet, ilyenkor tudatosan vagy tudat alatt, de azt akarja elérni, hogy te akard elhagyni, hogy ne ő legyen az, aki kimondja a végét. Azért mondom ezt, mert én is voltam így.
2018. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!