Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párkapcsolat az interneten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat az interneten külföldivel?

Figyelt kérdés

Megismertem egy internetes nyelvtanulós oldalon egy argentin srácot.


Nagyon szimpatikus, kedves és jóképű. Az üzenetein érződik az a tipikus latin személyiség, ami nekem mindig is nagyon bejött.


Érzem, hogy kezdem nagyon megkedvelni, és ha egyszer megírja, hogy ő is így érez, és eldöntjük, hogy járni kezdünk, akkor ennek így van értelme/esélye?


Lehet hogy egyszer a jövőben tudunk találkozni, ha komolyra fordul a dolog


Őszinte véleményeket, tapasztalatokat, tanácsokat szeretnék

(ja és 1995-beli)


18/L



2018. jan. 21. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem semmi esélye nincs ennek a kapcsolatnak. Országon belül is ritkán működik, nem hogy 12000 kilóméterrel arrébb lévő országban lakó sráccal. Összejöttök és csak a skype vagy valami, meg évente egy tali. El kell hogy szomorítsalak de ez max egy szép álom marad.
2018. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Csak nem az Interpalson találkoztatok? :D

Ha igen, dettó ebben a helyzetben vagyok!

2018. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Mikor értik már meg az emberek, hogy a távkapcsolatok halálra vannak ítélve?! Ne haragudj, de ez így biztos nem működne, hiszen nagyon messze él tőled. Egy idő után úgyis megcsalnátok egymást, mert személyes találkozás nélkül nincs meg az a varázs, ami kell egy tartós kapcsolathoz.
2018. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves második, igen az interpalson


Ha van kedved irj privatot es hatha tudunk segiteni egymasnak

2018. jan. 21. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Detto interpalson talalkoztam egy lannyal aki ma mar a felesegem.

Nalunk ugy volt hogy en latogattam meg eloszor, aztan egymasba szerettunk, kesobb o latogatott meg mert neki tobb ideje volt es huzamsabb ideig nalam volt. Aztan kikoltoztem hozza es osszehazasodtunk.

Ha az argentin srac meglatogat es szemelyesen megismeritek egymast akkor mukodhet de el kell donteni hogy egyutt akarsz e elni vele vagy sem mert az utazasra nagyon sok penzetek elmegy es idod se lesz ra.

Viszont en mar nem 18 vagyok

2018. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolso valaszolo: olyan jo volt most ezt olvasnom. Egy kis remenyt adtal nekem.

Mi is tavkapcsolatban elunk, o angliaban en meg itt es nyaron jon magyarorszagra (telen is itt volt egy honapig). Szeretjuk egymast es a jovot is elkepzeltuk hogy milyen lesz amikro lediplomazunk es osszekoltozunk (20L vagyok o meg 21) remelem mukodni is fog ha meg van a bizalom es a szikra :)

2018. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben járok! Tudom régi kérdés de esetleg valami új hírrel tud valaki szolgálni? :D Remélem minden jól alakult! ❤️
2019. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!