Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon tetszik egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, viszont akad egy-két bökkenő. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az, hogy van egy lány, aki eléggé az esetem, de nemrég megtudtam róla pár olyan dolgot, ami elbizonytalanított a dolgomban. Szóval, kicsit "kutakodtam" utána, és kiderült, hogy érdeklődik az okkultizmus iránt, szokott sátánista könyveket/szövegeket olvasni, támogatja a nácikat, néha szellemidézéssel foglalkozik, imádja a horrorisztikus dolgokat, illetve sokan állítják róla, hogy gyakran beszél beteg dolgokról, éppen ezért nincs sok barátja. Én már eddig is észrevettem rajta, hogy kissé különc, mivel mindig fekete ruhákban jár, a pólói általában valamilyen metál vagy rock bandát ábrázolnak, furcsa kiegészítőket hord, és mindig komoly arcot vág, egyszóval furcsa a stílusa, de éppen a kisugárzása miatt tetszett meg. Nekem ezzel nem is lett volna problémám, mert arra gondoltam, hogy ez csak az öltözködési/zenei stílusa, attól még lehet normális és kedves, hogy így néz ki, nem kell rögtön elmebetegnek elkönyvelni. Sőt, nekem kifejezetten bejön ez a stílus, tehát nem volt ellenemre a dolog. Ő egy nagyon intelligens lány egyébként, de ettől függetlenül még félek, hogy valami olyat csinálna, amire nem számítanék, vagy túlzásba esne, elborulna az agya adott esetben, stb... Ti mit tennétek a helyemben? Megpróbálnátok összejönni vele, vagy hagynátok? Nem ítélem el a csajt, nem erről van szó, de szerintem érthető, hogy kicsit elgondolkoztam ezen. Köszönöm, ha tudtok segíteni. :) 17/F

2018. jan. 23. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni,persze. Szegény milyen fejet vàgna ha nem komolyat s nincsen nagyon baratja.

Ilyen a stílusa azt kész,el kell fogadni.

Csak akkor tudod meg hogy érdemes e vele össszejönnöd ha màr jobban ismered a csajt.

2018. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mégis milyen elborult dolgot csinálna? Mindenki menekül valamibe, ez semmi több annál.

Viszont az már rajtad múlik, hogy képes leszel-e a sok marhaságát elviselni.

2018. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tökéletes lány nem léte...

Én pont ilyen vagyok csak fiúba.

Kérdésedre válaszolva, összejönnék vele, miért ne?

2018. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Azon átsiklottam, hogy okkuktizmus, még sátánizmus, rocker meg komoly arca van, de annál a résznél h támogatja a nácikat azért felköhögtem
2018. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lol fiam, pont abban a korban vagytok, amikor ez természetesen. Én voltam: náci, rocker, kommunista, ateista, mély keresztény (nem ebben a sorrendben)

Nekem sem borult el az agyam, hanem megjött és már több szempontból látom a világot köszönhetően ennek a sok átmenetnek, amiket nem neveznék hibának, hanem inkább leckéknek. Most vagyok 23 éves, jelenleg egyetemista vagyok és jelentem, hogy élek és virulok, nem vagyok a pszichiátrián! :D

2018. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... nekem még a sátánizmus elmegy. Mármint a kereszténységtől irtózom, és a sátánizmus sem szimpatikus, de mindegy... de ez a náci dolog... szerintem ez nem vall valami nagy empátia képességre, meg úgy alapvetően, ki az a beteg gondolkodású ember, aki náci? Mármint ha mondjuk, tudatlan és úgy náci, akkor még azt mondom, hogy megvilágosodhat, de ha az események teljes tudatában az, szerintem ott gondok vannak. A helyedben azért nem biztos, hogy összejönnék vele, sőt valószínűleg nem, de te tudod, hogy neked ez belefér-e.
2018. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!