Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Zárkózott és nyitott emberek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott és nyitott emberek között mennyi esély van hosszútávú kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra gondolok, hogy egy teljesen nyitott, sok baráttal, nagy ismeretségi körrel rendelkező lány, és egy zárkózottabb fiú, akinek akadnak azért barátai, de elég zárkózott, és nehezen nyit új emberek felé. Szerintetek milyen esély lehet közöttük?
2018. jan. 24. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2018. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tőlük függ csak egy zarkozotabb fiu is kinyillik egy olyan lanynak aki neki bejon v mar egyutt vannak, a lanynak meg szerencseje is van talan, igy kisebb az esely a megcsalasra meg hogy masba szeret talan
2018. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2# nyilván úgy értettem, hogy neki megnyílik, csak jobban inkább a hosszútávú dolgokra lennék kíváncsi. (Pl ahogy mondtam, a lánynak sok barátja van, és hogy ő hogyan kezelné azt, hogy a társaságában a barátja esetleg jóval szótlanabb mint kettesben, meg hasonló szituációkra)
2018. jan. 24. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Téged zavarna, ha a nem beszélne? Egyébként, ha szimpik a barátaid neki előbb-utóbb ővelük is épít ki magának kapcsolatot
2018. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy zavarna:D épp amiatt is kérdeztem, hogy megéri-e próbálkozom ilyen csajnál.
2018. jan. 24. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Minek próbálkoznál? Soha nem értettem, mi a francot akar egy ember egy másik olyantól, aki (totál) ellentéte.
2018. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem én kezdeményeztem egyébként sem.. Szóval nem értem, miért nem érted a hozzám hasonló embereket. Mellesleg, nem feltétlenül fogalmaznék úgy, hogy totál ellentétek lennénk, annak ellenére, hogy ő nyitott..
2018. jan. 24. 21:19
 8/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg pont emiatt tettem fel a kérdést, hogy megtudjam mások tapasztalatait. Mert annak én sem látom sok értelmét, hogy fussak egy olyan ló után, ami gyorsabb nálam ;)
2018. jan. 24. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az én válaszom (#6) tömör tapasztalat.
2018. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos, a tapasztalataidat lelehet írni emberi módon is.
2018. jan. 25. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!