Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez teljesen normalis es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez teljesen normalis es foloslegesen vagyok kiakadva? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel masfel honapja vagyunk egyutt,es szilveszterkor egyutt mentunk hazibuliba a legjobb baratnommel es ugye a baratommal. Azota a baratnom es a baratom rendszeresen beszelgetnek egymassal fbon, azt nem tudom hogy ki ir ra kire es azt se tudnam hogy beszelgetnek ha a baratom telojan nem latnem neha vagy veletlenul egy screenen nem vennem eszre a baratom chatfejet is. Nemtudom mirol beszelgetnek vagy ez igy mi. Foloslegesen idegesitem magam ezen? Ez normalis?

2018. jan. 28. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jogosan zavar ez téged, nem normális.
2018. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Legjobb barátnő."
2018. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szex már volt?
2018. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Es akkor most ez mi?

Nem nem volt:))

2018. jan. 28. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kérdezd meg mindkettőjüktől, de úgy hogy a barátodtól és a barátnődtől is mondhatni azonos időben.
2018. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyira zavar hogy legalabb akkor ezt nyiltan csinalnak, de igy hogy nem is mondana el magatol egyikuk se:///
2018. jan. 28. 16:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyikük sem mondja el magától, akkor tuti, hogy sunnyognak valamit.

Kidobnám a srácot, oszt a "legjobb barátnő" is repülhet vele együtt. Vegyék észre magukat.

2018. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:/
2018. jan. 28. 19:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg! Az egyiktől személyesen, közben a másikra írj rá, hogy ne tudják megbeszélni, mit hazudjank. Aztán dobd mindkettőt.
2018. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Normális, az én exem és "barátnőm" is folyamatosan susmusoltak.


Először "csak" rólam, aztán elkezdett egymás iránti érdeklődésbe csapni a dolog.

Itt szakítottam.


Végül a csaj együtt maradt a mostmár férjével az exem meg azóta is egyedül van.

2018. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!