Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy barátnőm, és pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, és pár napja kiderült, hogy ő meg ráadásként beszél más fiukkal is, hát kavar velük jobban mondva szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
És rákérdeztem, h ez mégis mi, és neki a valasza az volt, h már megszokott, hogy így beszél veluk, azaz, h "szeretlek" meg "szerelmem" hasonló szavak, és mondja, h neki ez tök alap, nem is érti, h miért vagyok kiakadva, nem jár egyikkel sem, elmondása szerint nem is kavar, de hogy én ezt fogadjam el, mert ő ezen nem hajlandó változtatni,és akkor én vagyok a szar, meg ő van felhaborodva, szerintetek dobjam vagy meg lehet ebből valami?

2018. jan. 28. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem egyértelmű, hogy kikéne vágni, mint a huzat, akkor elég nagy a baj.
2018. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak ELVILEG szeret, meg velem akar lenni, meg én is vele, de ez így elég tré
2018. jan. 28. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás a megoldás.


Hogy lehet ilyen szavakat megszokásból használni?! Nem érzi a szavak súlyát? Ennyi erőből ha szó szerint le k*-zod akkor nincs joga megsértődni, mert végülis az is egy szó amit használhat az ember.

2018. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor se legyél már nyomi. Más pasikkal beszélget akkor állj a sarkadra és dobd ki.
2018. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem még mielött bármit is tennél ülj le vele, mondd el neki,hogy neked ez szar, és, hogy nem érted, hogy miért kell ilyenek irogatni másoknak. ha továbbra is támad (nem válaszol normálisan, nem megértö,agresszív stb) akkor szerintem tényleg jobb lenne, ha szakítanál vele.
2018. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltam hasonlóban. Őszinte leszek, a legjobb, ha egyből repül. A végén még te sérülhetsz, aminek semmi értelme ilyen helyzetben.
2018. jan. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Neki tök alap "szerelmemnek" nevezni a fiúkat? Tyűha, ez aztán a méretes repedtsarkú! :D
2018. jan. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mit csinaltal?
2018. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velem is hasonló volt. Kedves exemmel mikor megismerkedtem akkor tündibündi volt meg minden. Nem sokra rá kiderült hogy nem egy palival kavar. Méghozzá úgy tette, hogy meg sem mondta amikor rákérdeztem. De az is kiderült hogy minddel b@szott. Meg sem vártam a kimagyarázást, azonnal repítettem.
2023. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!