Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan javítsak a kapcsolatomo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javítsak a kapcsolatomon? Kicsit féltékenykedek és nehezebben bízok a barátnőmben mint régen.

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, jó a kapcsolatunk 1-2 nagyobb vitánk volt, amit együtt orvosoltunk pár nap alatt. Azon kívül csak ilyen apró 5 perces összekapások vannak néha. Szóval a kapcsolatommal konkrétan nincs baj, de velem annál inkább. Azért írtam le, hogy nincsenek nagy viták, mert teljesen oktalanul jön elő az érzés és nem bízok annyira benne.


A helyzet az, hogy multkor azt mondta, hogy valami nem olyan jó, szeret, szerelmes, csak kicsit széttcsúszott a kapcsolat, elég nyűgös volt. Engem ez kicsit mélyen érintett, mert azt hittem minden rendben (utólag kiderült, hogy tényleg rendben van minden).

Másnap nem volt jó kedvem, írt sms-t, hogy ne haragudjak rá, csak nyűgös volt és rosszul fogalmazott. Aztán elmondta, hogy miről van szó.

De valamiért nem éreztem magam rendben, ráparáztam, hogy valami tényleg megromlott, azon kezdtem el gondolkodni, hogy mit tegyek, hogy hozzam helyre, mert nem akarom elveszíteni. De igazából nem volt mit helyrehozni, mert rendben volt/van minden. És valahogy meggyengültem.

Most meg ez a gyengeség féltékenységben tükröződik, mert tegnap is összevesztem vele, mert kérdeztem, hogy xy mit írt, elmondta én meg nem hittem neki... Kicsit agresszívabban reagáltam (felemeltem a hangom) erre megmutatta és bunkózott, hogy nesze itt van olvasd... Hát szó szerint az volt amit írt... Aztán játékból átt akartam karolni, meg bolondozni, de véletlen megnyomtam a hasát és azt hitte, hogy durvulok... De ez is 5 perces butaság volt. Nem tudom, hogy tudok ezen változtatni de kell, mert nem akarom kockáztatni a kapcsolatomat ilyen hülyeségek miatt. Mit tegyek? Valaki tapasztalatból tippeket tudna írni? Egyébként nem szokott érdekelni, ha fiúkkal beszél, csak most valahogy néha felkavar bennem fura érzéseket.


Igazából én úgy gondolom, hogy azért jött ez most elő, mert félek tudat alatt, hogy elveszítem. Rajta és a szüleimen kívül másra nem számítthatok...



2018. jan. 28. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
mondd el neki hogy erzel, magyarazd el igy az egeszet neki ahogyan ide is leirtad. csak o tud meggyozni rola hogy nincs mitol felned. ne panikolj hogy elveszited, most lehet hogy ugy erzed hogy csak a szuleidre es ra szamithatsz, nem tudom mennyi idos vagy, de biztosan fiatal ha ide irtad, van meg rengeteg ember a vilagon, fiuk, lanyok, baratok, baratnok, meg persze ha ilyen jol megy a kapcsolat egyebkent akkor ezt probald meg eszben tartani es vedd eszre azokat a kis cuki dolgokat amiket mond vagy csinal a lany :)
2018. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!