Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kialakuló kapcsolat úgy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakuló kapcsolat úgy, hogy nincsenek érzelmeim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valószínűleg furán hangzik, de időnként van egy-két hét az életemben, amikor minden előjel nélkül eltűnnek az érzelmeim. Mikor először volt ilyen, nagyon megijedtem, de végül élveztem a helyzetet, mert képtelenség volt megbántani engem és teljesen felszabadult és energikus voltam. Most is egy ilyen időszak van, csak van egy bökkenő:

Az "időszak" kezdete előtt elkezdtem valakivel ismerkedni, megkedveltem és valószínűleg tudat alatt többet érzek már, de jelenleg senki iránt nme vagyok képes érzelmeket táplálni. Sírni nem tudok, nem vagyok szomorú, se csalódott. Nevetni a vicces dolgokon tudok, de legbelül nem érzek semmit. Legutóbb kb 2 hét után maguktól visszatértek az érzelmeim, de ha most addig várnék, a kapcsolatból nem lenne semmi, pedig ez előtt az érzéketlenség előtt elég mély érzelmeim voltak iránta. Mit tegyek?



2018. febr. 1. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2018. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16
2018. febr. 1. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is, szolj, ha rajottel a megoldasra :D
2018. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem is és ez miatt tönkre is tettem a kialakuló kapcsolatot...
2018. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak nem fogod fel a helyzet fontosságát, ő meg lehet hogy addig örlödik h mi van...
2018. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!