Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítsak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vagy adjak még esélyt?

Figyelt kérdés

Az indokaim:

Nem figyel rám eléggé

Mindenkit szid

Mindig balhéba keveredik

Sose hív meg sehova csak az utcán fagyoskodunk

Múltkor hozzám se szólt a barátai előtt

Mindig ígérget

Elfelejtette a szülinapom

18/L

És 4hónapja járunk


2018. febr. 4. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hülyére vesz,nem szeret,nem törődik veled.

Szakíts.

2018. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csonkaferi válasza:

Szerintem is jobban jársz ha szakítasz vele. Szerintem fogsz tudni találni egy normálisabb fiút is nála. Én kívánom neked hogy megtaláld az igazit. Tudom hogy nem lesz könnyű mert én fiúként már rengeteget próbálkoztam lányoknál és eddig semmi eredményt nem értem el ez ügyben. De soha nem szabad feladni!


Nem értem hogy sok fiú hogy tud így bánni a lányokkal. Amikor tudom hogy a lányok általában tényleg szeretetre és megértésre vágynak.

2018. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pártolom az előttem válaszolókat!

Szakíts vele, ezen nem is kell gondolkodni.

Mindig lesz másik.

Ez a tag nem érdemel meg!

2018. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most sorolj fel pár dolgot amiért vele akarnál maradni, és döntsd el melyik a "súlyosabb" oldal. :)
2018. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem vesztegetném az időm rá!Keress normális társat!-aki figyel rád és nem szégyell!
2018. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!