Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek adjak neki egy eselyt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek adjak neki egy eselyt?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki szerelmet vallott nekem de en nem tudom mit tegyek

Nem tudom hogy komolyan gondolja e

Igaz sokat torodik velem allandoan olelget, csokolgat, haza kiser nem hagyja hogy sotetbe haza menjek

De nem tudom mit tegyek

Hianyzik

10 ev van koztunk



2018. febr. 5. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok ???

Lehet nem kéne hogy csokolgasson, meg meg ölelgessen ...

2018. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit sokallom azt 10 évet, de semmi sem állhat a szerelem utjába. Ha tényleg törődik veled, akkor miért ne? Szerintem aranyos tőle. Ha neked nem számít a kor különbség, akkor szerintem működne. :)
2018. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

En 18

0 28

2018. febr. 5. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Abban igaza van az első kommentelőnek, hogy ha fiatal vagy, akkor tényleg nem kéne engedni/foglalkozni vele.

19L

2018. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Visszavontam az előzőt, most láttam :)
2018. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pedoooo pedo pedo
2018. febr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!