Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti járnátok egy agresszív fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy agresszív fiúval?

Figyelt kérdés

Velem nem agresszív, de a családjával szemben nagyon. Engem nagyon szeret és én is őt de ez most már aggaszt, hogy a szüleivel ordibál vagy a tesójával. Ha mi össze veszünk inkább csak szavakkal "esünk"egymásnak, egyszer volt hogy kissé durvábban értünk egymáshoz, de láttam rajta hogy nagyon megbánta, azóta egy ujjal se ért hozzám. Tényleg velem rendes meg kedves, de egyszerűen a saját családjával nem... Nagyon nehéz lenne ez miatt elhagynom, nem is szeretném magára hagyni, szeretném őt segíteni, de hogyan? Ti mit tennétek? Beszélni próbáltam már vele, és amúgy igaza van, a szülei kóstolgatják, csak azt nem érti meg, hogy az agresszió nem vezet sehova. Ti félnétek egy ilyen fiúval lenni? Vagy van hasonló tapasztalatotok?

21/N


2018. febr. 7. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem félnék, hozzá teszem csak azért mert én tudok verekedni. De ezt tényleg neked kell tudnod. Egyébként én is néha agresszív vagyok, tehát hacsak nem kezd el veled is így viselkedni, akkor szerintem nincs nagy gond. :)
2018. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Èn elhagynám.
2018. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Attól függ, mit csinál agresszíven :D Ha csak temperamentumos, az nem baj. Ha veri a szüleit, az már zavarna.
2018. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

"azóta egy ujjal sem ért hozzám"

AZÓTA. Mi van, ha megint elszakad a cérna? Vagy ha nagyobb probléma lesz? Másrészt a szavak is ugyanolyan súlyosak, kint a testi sérülések, sőt még lassabban gyógyulnak. Illetve, ha a családjával így viselkedik, mi lesz a közös családotokkal?

Egy agresszív emberrel sose kezdenék.

2018. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Szakemberre van szüksége. Aki a saját családjában nem nyughat, nem hajlandó kompromisszumra, agresszív, annak egyelőre nem való saját család, mert ez nem változik meg magától. Pszichológus, esetleg kísérő, coaching, új életvezetés, meditáció, nyugalom, valamint, ami a legfontosabb, megtalálni az agresszió forrását. Mert az mindig van. El nem rendezett dolgok, frusztrációk, sérülések. Addig ez a kapcsolat nem sok jövőt ígér.
2018. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd el szerintem😉 megéri vele maradni
2018. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem járnék.


Ha másokkal erőszakos, előbb-utóbb veled is az lesz. Egyszerűen olyan.

2018. febr. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!