Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom nélkülem akar elmenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nélkülem akar elmenni nyaralni a haverjaival, mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok eggyütt a barátommal, nagyon szeretjük egymást. Természetesen voltak már kisebb-nagyobb összeveszések, de a végén mindig kibékültünk. Egy hete majdnem szakítottunk, de beláttuk, hogy nem tudunk meglenni egymás nélkül. Viszont megbeszéltük, hogy több mindent megengedünk egymásnak.

Múltkor mondta, hogy el szeretne menni nyáron a Balatonra három napra a haverjaival. Ettől nagyon tartok, félek, hogy félre fog lépni. Mit szokott csinálni egy csapat fiú a Balatonon? Mindig az jár a fejemben, hogy annyira le fogja magát inni, hogy azt se tudja mit csinál, és megcsal valami lánnyal.

Nagyon féltékeny típus vagyok, de próbálok rajta javítani, viszont ez a Balatonos dolog nekem nagyon nem tetszik, és csak az jár a fejembe, hogy emiatt lesz vége a kapcsolatunknak (mert meg fog csalni ott)

Ja és azt hozzá szeretném tenni, hogy nem tudunk sokat találkozni (hetente háromszor fél óra) Amúgy egész nap a haverjaival van a suliban


2018. febr. 11. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Így is-úgy is megcsalna,akár elengeded,akár nem. A hűség nem helyhez kötött.


Egyébként is ki vagy az anyja,hogy megmond neki hova menjen?

2018. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem érdemes folytatni a kapcsolatot, amikor ennyire nincs meg a bizalom két ember közt. Az még hab a tortán, hogy féltékeny típus vagy. Én az voltam, és nagyon sok problémát generáltam a környezetemmel. Javíts az önbecsüléseden és legyél magabiztosabb.

Igen, az ital csodákra képes. Ezért sem barátkozom iszákos fiúkkal. De egy kiadós beszélgetés lenne a legjobb megoldás. Gondoljátok át ezt a szakításos dolgot. Hogy a legjobb nektek? Fél óra az meg nagyon kevés. :(

2018. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ő nem az az iszákos fajta, és megbízok benne. Csak attól félek, hogy a haverjai ráveszik a vedelésre, és máris rossz dolgokat fog csinál :(
2018. febr. 11. 12:06
 4/12 A kérdező kommentje:
*csinálni
2018. febr. 11. 12:06
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Akkor tényeket mondok:


"Nagyon féltékeny típus vagyok"

Féltékenység = kis önbecsülés = rohadtul kevés bizalom a másik személyhez.


Tudom, hogy rosszul esik, de nézz szembe a valósággal.

2018. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Te bizony nem bízol benne, akármit is állítasz..


Egyébként kezdj hozzá szokni,hogy a férjed biztos nem ő lesz..

- majdnem szakítottatok..aki nagyon szereti a másikat, az nem tesz ilyet.

- "de beláttuk, hogy nem tudunk meglenni egymás nélkül." A se veled, se nélküled kapcsolat halálra van ítélve, egyik verzió a szakítás, de kiválóan élnek így évtizedeket le házasságban (ez a másik verzió)

- Mit engedtek meg egymásnak? Párkapcsolatban nem kell engedély semmire.

- nagyon féltékeny típus vagy... ez vagy a saját magadba vetett bizalom hiányát jelenti,vagy a másikba vetett bizalom hiányát...sejtem,hogy mindkettő fennáll

- amíg csak PRÓBÁLSZ javítani, addig nem fog menni. Javítasz vagy nem, de próbálni nem lehet. Mivel próbálkoztál idáig? Tisztán látszi,hogy csak próbálkoztál, mivel semmi eredménye.

- Nem, nem a megcsalás miatt lesz vége a kapcsolatnak. Hogy vége lesz , az biztos. El lehet dönteni,hogy hónapokig (évekig?) szívtok még egymás mellett,vagy most lesz vége, de ne képzelj bele túl sokat.

2018. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A féltékenység a bizalom és önbizalom hiánya.

.

Ha állandóan féltékeny vagy, ne lepődj meg, ha netán megcsal, csak szeretetből teszi, azt akarja, hogy igazad legyen!

.

"nagyon szeretjük egymást.", majd pár sorral lejjebb:

"Egy hete majdnem szakítottunk"

Milyen az a nagy szeretet, ami 'majnem szakításhoz' vezet?

.

"félek, hogy félre fog lépni."

Erre mondta bölcs öregapám: mindenki önmagából indul ki.

.

"Nagyon féltékeny típus vagyok, de próbálok rajta javítani"

Mi az, hogy 'próbálok javítani'?

Szegény kiskutya is a próbálgatásba szakadt bele.

Döntsd el, akarsz-e benne bízni?

Ha igen, akkkor tedd azt, ha nem, akkor féltékenykedj tovább, míg meg nem únja és változtat.

Sürgősen tedd, ne várj, míg késő lesz!

2018. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Heti 3xfél óra az nem kapcsolat. Akkor csal meg amikor akar, nem kell ahhoz a Balaton.

Ne hisztizz, annál jobban ellököd magadtól.

2018. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hmm, hát elolvasva az eddigi válaszokat, van, amivel nagyon egyetértek, és van, amivel nagyon nem. pl. hülyeség, hogyha majdnem szakítottak, akkor nem szeretik egymást. nem láttok bele a helyzetbe, nem tudjátok, min vesztek össze, de a lényeg az, hogy mégis kitartottak egymás mellett. óó, én hányszor hittem, hogy a szüleim el fognak válni, apa még modnta is egyszer, hogyha húgom nem lenne ilyen kicsi, már rég otthagyta volna anyát... de mégis együtt vannak még, már több, mint 20 éve, és a mindennapokban látszik, hogy NEM csak muszájból. nem abból kell kiindulni, amit dühében mond, vagy csinál az ember, nem lehet egy-két esetből megítélni egy kapcsolatot. viszont kérdező, nagyon gyerekes ez a felfogás, hogyha elmegy pár napra, akkor biztos megcsal. tegyük fel, hogy nem lesz igaza az előttem szólóknak, és mégis ő lesz a férjed. majd soha nem "engeded" el sehova hosszabb időre, akármilyen fontos dolga lesz, mert majd biztos megcsal? ha akarsz valamit, muszáj bíznod a másikban. amúgy meg ha én elmennék valahova a barátnőimmel mondjuk nyaralni, én se feltétlen akarnám, hogy velem jöjjön a barátom, tudod, néha kellenek csak csajos napok, meg programok.. le kell tudni választani a párkapcsolatodat az életed további részeiről, ha érted, amit mondani akarok. nyilván a haverjai se örülnének, ha te odapofátlankodnál, de ezt nyilván nem fogják így megmondani. :D 19/L
2018. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Te nem bízol benne, ő meg nem akar veled lenni.

Ha valakinek fontosabbak a haverjai, meg egy három napos bulizás, ivás, csajozás, mint a barátnője, az még nem áll készen egy komoly kapcsolatra.

Ez teljesen egyértelmű, hogy miért lesz "kanbuli", egy felnőtt társaságban el tudnak bulizni az emberek a párjaikkal is, de itt nem ez a cél, hanem hogy szabadon legyenek, azt csináljanak, amit akarnak, úgysem tudja meg senki.

Folyni fog a pia, füstölnek a cigik, szépen lemennek majd a partra, meg a szórakozóhelyekre, az éjszakai klubokba... 3 nap alatt úgy kb. 3x fog félrekúrni a kedves párod, hacsak nem lesz annyira részeg, hogy még előtte kidől.

Semmi tiszteletet nem mutat feléd, ha veled egyáltalán semmit nem tervez, de azt már a képedbe nyomja, hogy a haverjaival el fog menni (gondolom azzal a kijelentéssel, hogy ne hisztizz, mert neked úgysincs beleszólásod), akkor ez a pali téged semmire nem becsül.

Nagyon is meglesztek ti egymás nélkül, csak ezért nem érdemes erőltetni a dolgot. Nyilván 2 év fiatalon még sok időnek tűnik, nehezen szakadtok el egymástól, de mind a kettőtöknek jobb lesz.

Ő még nem nőtt fel egy kapcsolathoz, neki a haverjai kellenek meg a bulizás.

Te pedig ennél jobbat érdemelsz, minthogy egy ilyen pasi lábtörlője legyél.

Gondolkozz, ne pazarold az idődet olyanra, aki nem érdemli meg.

2018. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!