Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Van egy fiú a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy fiú a legjobb barátom volt aztán ő bevallotta hogy szerelmes belém és nem rég összejöttünk (3hete)

Figyelt kérdés
.Nem tudom mit kéne tennem mert az elején még jó ötletnek tűnt, de mostmár egyáltalán nem így látom. Nem vagyok belé szerelmes és csak barátként tudok rá tekinteni. Bárkivel beszéltem erről azt mondta hogy picit még huzzam a dolgot aztán szakítsak vele. Folyton mondja hogy így úgy találkozzunk nekem meg semmi kedvem sincs hozzá és valamit mindig mondok hogy dolgom van és ilyenkor rosszul érzem magam de egyszerűen nekem ez nem megy
2018. febr. 12. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg most szakits vele, ne huzd a dolgot.
2018. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam de még annyira lelkes. minden családtagjának elmondta már én nem szeretném megbántani
2018. febr. 12. 22:47
 3/4 anonim válasza:
100%
Valami változás azóta? Azért meg nem éri vele maradni, mert ő ilyen lelkes.. Kettőn áll a vásár
2018. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szakitottam vele koszonomva segitseget!
2018. febr. 19. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!