Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hülyének néz? Elvesztettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének néz? Elvesztettem a bizalmamat iránta, hogy szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 9 hónapja vagyunk együtt, és még mielőtt összejöttünk volna, összezörrentünk... és csinált egy másik facet, mert letiltottam, és hogy ott kibéküljünk... nos, nyáron egyszer még este lazán beleléptünk a facebook-fiókjába (a régibe, aminek mellesleg már lassan 6-7 hónapja tudja a jelszavát) és rá 2 héttel amikor kérem hogy jelentkezzen be azt mondta, hogy elfelejtette a jelszavát.Mondom az komoly, 2 héttel ezelőtt még tudtad. és azóta abban a hitben vagyok hogy valamit nagyon rejteget... érdeked , hogy tényleg 1 fiuval nem beszél, nincs 1 fiu ismerőse se.. akit nem ismer ugymond a környékről... szóval abban a hitben élek hogy azon beszélget velük... és nagyon rosz... egyszer már hazudott és elvesztettem a bizalmamat iránta.. hogy szerezhetném vissza?

2018. febr. 16. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kéne megbeszélned, egy kapcsolat bizalom nélkül semmit se ér! Beszéld meg vele... De ne vádold meg... Mert lehet, hogy csak paranoiás vagy és beképzeled a dolgokat!
2018. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az nem jo, hogy nincs bizalmad iranta. Mindenkepp ulj le vele errol komolyan beszelni. Ne telefonon, szemtol szembe eloben. Ha rosszul hazudik, ugyis belefut. Tegyel fel keresztezo kerdeseket.

Ha jol hazudik, sajnos en egy kicsit kegyetlen modszert ajanlanek: irj egy kamu fiokbol a lany kamu facejara. Ne feltuno legyen, rakj be valami fiut profilkepnek (aki nem csunya, de mem is jon ra hogy nem o az) es koszonj neki, majd kezdjetek el beszelni.

Ez rosszul is elsulhet, csak szolok :/

2018. febr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!