Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kedvelem a fiút, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvelem a fiút, de nem vagyok belé szerelmes. Így is járhatok vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 1 hete járok, nagyon kedvelem, segítőkész és aranyos, szinte mint egy rare pokemon. :D Viszont mikor próbál hozzám közeledni (csók, ölelés) nem vagyok rá képes... Első kapcsolatom, talán egy kicsit izgulok, de ha belegondolok nem félek annyira a csóktól, egyszerűen csak nem tudom őt megcsókolni. Anyukám azt mondta, amint megcsókolom máshogy fogok hozzá viszonyulni de én nem úgy éreztem, ezért azt mondtam a fiúnak hogy ez nem mehet így tovább, de ő azt válaszolta hogy vár rám, amíg kész leszek az ilyesmire. A hozzáállásának nagyon örültem, viszont még így sem vagyok biztos a dologban és nem tudom mit tegyek.

16/L



2018. febr. 18. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megváltozik az érzés.Nem lesz egyből szerelmes az ember.Várj még kicsit,próbáld meg jobban megismerni őt.
2018. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj az:D

Nem kell elsietni a dolgot:)

Meg kell jobban ismerd, többet kell találkoznotok, beszélgetnetek, együtt lenni és akkor lehey h majd kialakul nálad is a ciklus

2018. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Hmm..én átérzem amit mondasz. Ugyanígy éreztem magam. Fura,mert nem csak az első fiúval éreztem ezt. Ismertem jól a srácot,amig nem volt köztünk semmi,nagyon sokszor gondoltam arra pl,hogy csókolózunk,stb,de aztán ahogy összejöttünk nem ment. Mintha belülről jönne egy STOP vagy nem tudom..ez így nevetségesnek tűnik,de tényleg van ilyen. S ez volt a második pasival is. Az is fura volt,hogy tényleg tetszett a pasi,de ahogy megcsókolt ő először nem éreztem semmit. (Nem nem arra gondolok,h olyan kellene legyen,mint a filmekben,de úgy semmit nem éreztem,inkább nem akartam többet tőle). Hanyagoltam is az egészet,s jelenleg egyedül vagyok.
2018. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Járhatsz, de szerintem inkább ne tedd. Jobb ha marad a kapcsolat baráti egyelőre. Aztán majd idővel beleszeretsz.
2018. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szereted őt akármennyire is? Vonzódsz hozzá? Bejön? El tudnád képzelni, hogy csókolóztok, és hogy még majd vele éled le az egész életedet, mint társsal?
2018. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A külseje tetszik? Belőlem az is ki tudja hozni a csóktól való " undort "..
2018. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Else olvasom a válaszokat, de azé szorítok a gyereknek, hogy találjon mást! 😉

- Gondold azt hogy azon van azóta hogy el utasítottad, hogy ő mást akar majd találni akivel le élheti életét és... és az nem TE leszel. 😉 //már másképp gondolod mi?! 😎

2018. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rare Pokémon 😀😀😀😀😀😀 Rekt.


Amúgy ha nem vagy belé szerelmes, csak érezd jól magad vele, ennyi. Velem is volt már ilyen! 24/F

2018. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nèzd ha a fiú szerelmet èrez irántad vagyis többett èrez mint barátság akkor akkor óvatosan próbáld meg közölni vele hogy te nem szerelmet èrzel hanem csak szereted mint barátot mert ha kiderül számára hogy nem tudod szerelemből szeretni akkor csak a szívèt töröd össze millió darabra . hidd el tudom miről van szó . volt benne rèszem sajnos
2018. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!