Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elvesztettem volna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem volna?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves vagyok, az elmult idoben nagyon rossz lett a viszony a baratom és koztem (barátság, nem párkapcsolat).. 2 éve ismerjuk egymast, ugy másfél éve mondhatjuk el hogy egymas legjobb barati vagyunk.. Én magyarországon, o németországban lakik, oda kint nincsenek barataim (tudtommal), nem jár iskolaba, magantanulo, 17 éves. Egy 4-5 honappal ezelott sokat vitatkoztunk, ugy heti 1-2x minimum, de december elejen ez rendbe jott, nem volt semmi problemank, boldogok voltunk. Teli szunetben fogtam magam és kimentem hozzá 2 hétre meglepetesbol németbe, egyedul, akkor nagyon jol elvoltunk szerintem (2. talalkozásunk, 1. tobb napos egyutt toltott idonk), viszont miota hazajottem minden megváltozott, telefonját osszetorte ezert napi 1-2x ha fent van facebookon ahol tudnank irogatni, skypeolni nagyon ritkan tudtunk még régebben is. Egesznap a csaladjaval van, segit otthon nagyjabol és mivel gép kozelbe ritkan jut, ezert is van fent ritkan. Na de, miota visszajottem teljesen más lett minden, még elso pár hétben hianyolt engem meg minden, de utana osszevesztunk azon, hogy nekem miért csak o az egyetlen baratom, mert hogy ez igy nem jo stb (mindenkit eldobtam, mert csak rá van szukségem), és napokig nem beszeltunk, majd kijelentte hogy o jobban érzi magat ha nem beszelunk, egyedul van. Amit azért nem értek mert mindig mondta hogy mennyire orulne a társaságnak ha lenne neki, meg milyen rossz neki hogy nincs senkije odakint. Teljes mértékben megváltozott, az érzéseimet magasrol leszrja, nem érdekli mivan velem, nem keres, ha beszelunk is semmi tartalom nincs benne csak egy mizut odairunk egymasnak fél orankent. Nem tudok vele beszelni rendesen, megprobaltam, mindent megprobaltam hogy rendbe hozzam ezt az egeszet, de ez egyedul nekem nem megy. Ha azt mondom neki hogy szeretem, nekem vágja hogy nem kéne, ha probalok kedves lenni vele pár percen belul megbánt valamivel, amiatt én persze flegma leszek.. igy is egy csomo dolgot elengedek magam mellet csak hogy ne vitatkozzunk. Nem tudom mit tegyek, talan várjak hogy érezze azt hogy nincs senkije, és hogy elrontott mindent? Egyaltalan o rontotta el vagy én..? És nekem van egy érdekes megfelelesi kenyszeres szorongásom, avval is tonkre tesz.. Mit csinaljak? Vagy esetleg vége lenne? Nagyon nem akarom azt, nekem o jelent mindent. Én fiu vagyok, o lány.

2018. febr. 18. 20:17
 1/7 Péter22 ***** válasza:
Huh, komoly a helyzet. Véleményem szerint (ez tényleg csak a véleményem,mert nem látok bele mások fejébe, főleg nem a csajokéba.. :D) tetszel neki ? :o ez a tippem, valószinüleg szarul esik neki,hogy nem vagytok együtt, nem vagy vele, és inkább könnyebb utat választva elzár m agától. Ez a tippem. Te mit tegyél ? Legyél kedves és elnéző, szar ez a helyzet nagyon :(
2018. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kétlem hogy tetszenek neki, sosem adott rá jeleket, max én, de én se gondoltam halal komolyan, igaz jobban szeretem mint barat, de akkor sem. És o egyebkent meleg, szoval nem hinnem :/ Elnezo nem igazan tudok lenni már..
2018. febr. 18. 20:33
 3/7 Péter22 ***** válasza:
akkor mérlegeldd magadba ezt az egész kapcsolatot. Gondolodd végig, megéri ezt csinálni? ha megéri, akkor folytasdd, ha nem, akkor tudod mit kell tenned.
2018. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ne haragudj, én legyek elnezo ezek utan? Ha ezt én csinalnam már rég kivágott volna..
2018. febr. 18. 20:47
 5/7 Péter22 ***** válasza:
Igen, tudom, mivel már említetted, de ez az egész akkor is rajtad múlik, most itt filózhatjuk, hogy kinek van igaza, egyértelműen neked, épp ezért mondom, hogy te mérlegeldd magadba, hogy mit szeretnél.
2018. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

El kellene kezdened barátkozni, és egy kicsit nyitni mások felé. Megértem hogy jó vele, de az tényleg baj, ha egyedül csak ő van akit a barátodnak nevezhetsz.

Ti elértétek azt a pontot, ahol csak a veszekedések fognak jönni egymás után, amivel teljesen tönkremegy a barátságotok. Hetente egyszer beszélgessetek, vagy még annyiszor se. Így kevésbé rontjátok a kapcsolatot, és amennyiben nagyon nem enyhül ez a feszültség, akkor könyebben felejted el.

Ezt egyikőtök se rontotta el. Egyszerűen csak változott a személyisége, és olyanná vált ami számodra kellemetlen. Ennyi. Én is átestem ezen. Majd közvetlenül ez után rá is jöttem hogy mennyire számítanak nekem a barátaim. Adj neki időt, talán. De kezdj el dolgozni azon hogy ne csak ő legyen az egyetlen ember az életedben akit fontosnak tartasz, és fogadtasd el magaddal, hogy néha el kell engedni egy fontos embert hogy mást is megismerhess.

2018. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak nagyon nehéz elengedni, ő az első igazi barátom.. De gondolom tudjátok ti is hogy nehéz
2018. febr. 18. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!