Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Nem akarom elveszí...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni!

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több mint másfél éve vagyunk együtt, eddig nagyon jó és szép volt minden, de mostanában sajnos kezd elromlani minden.

Az utóbbi időben nem érzem azt, hogy úgy szeretne, annyira akarna, vonzódna hozzám mint az elmúlt másfél évben. Sajnos sokszor 1 szavas válaszokat ad, a találkozásokra nem vár annyira, nem mutatja ki, hogy szeret. Persze látom rajta, hogy próbálkozik, de bevallotta, hogy nem érzi azt amit régen. Már nincs meg az az érzés benne, bennem viszont ugyanúgy tombol, ugyanúgy akarom őt. Először csak mondta néha, hogy van, amikor nem érzi annyira, na az utóbbi 2-3 hétben sajnos már csak azt tudja mondani, hogy nagyon sajnálja, de nem érzi azt, szeret, de nem olyan mélyen, szerelmes, de nem azt érzi... Ő is rosszul érzi magát emiatt, engem pedig szó szerint szaggat belülről. Egyszerűen egész nap ezen kattogok, a hasam elkezd görcsölni, ideges vagyok, nem tudok koncentrálni, ezt mások is érszreveszik és kimagyarázni is nehéz sokszor magam.


Nagyon szeretem őt, el tudom vele képzelni az életem. Nem vagyok álompasi, semmi extra, viszont szeretném, ha ő mindig a legjobbat kapná, mindent meg teszek ezért, de egyedül nem tudok már mit tenni a kapcsolatért. Az ötleteim már elfogytak, nem tudok újat mutatni... Volt, amikor azt mondta, hogy én már nem is vagyok belé szerelmes mert nem akarok érte küzdeni, hogy nem is szeretem, és ha szakítanánk akkor meg se érezném. Pedig már most fáj, csak a gondolat is. Nagyon jó lányról van szó, nem hiszem, hogy hozzá hasonlót találnék, messze van tőle mindenki sok téren.


18/F 16/L


Igen, fiatalok vagyunk. Ha csak annyit tudtok írni, hogy úgyis vége, nincs semmi esély, akkor nagyon kérlek ne tegyétek. Kevés szeretetet kaptam, de tőle nagyon sokat, és ha elveszíteném, nagyot változna velem a világ. Én nem hiszek az örökké tartó szerelemben, ami mindig ugyanúgy tombol, de hiszek abban, hogy ő az igazi. És vele megtörténhet minden, szeretnék vele lenni egy életen át. :)



2018. febr. 23. 17:27
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia! Szerintem egy próbát megér ha pl felhozod a régi emlékeiteket. Pl emlékszel milyen jó volt mikor ezt meg ezt csináltuk itt és ott stb...

Az a baj hogy ehhez tényleg ketten kelletek. Azt is megpróbálhatnád, hogy elmentek valami olyan helyre olyan dolgot csinálni, ahol még nem voltatok. Ez másfél év után elég nehéz, de tuti kitalálsz valamit!!

Sok sikert, remélem minden jó lesz,ne add fel!

2018. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szerelem nem tart örökké. Az övé elmúlt. És jobban is jártál így. Aki azt vágja a fejedhez, hogy már nem is vagy belé szerelmes meg nem is akarsz érte küzdeni, az nem érdemel meg téged. Valójában a saját érzéseit vetítette rád. Meggyászolod, aztán majd fogsz mástól is szeretetet kapni.
2018. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan megható szöveg volt, hogy beszervezhetnél valakit, hogy mutassa meg neki ezt a kérdést, hogy nem lehet, hogy te írtad? :D És látná az egyezéseket, és elolvadna. :3 Egy próbát megérhet. :)
2018. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiatal volt mikor megismert, mostmár lassan felnő ,és érzi, neki nem egy ilyen ember kell mint te. Ez van . Lépj tovább mert csak szarabb lesz :/
2018. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mivel tudunk őszintén beszélni egymással, tegnap este hívásban beszéltünk erről. Ő azt mondta, nem tudja, hogy mi lesz, viszont szeret. Úgy döntöttünk, hogy együtt próbáljuk megoldani azt ami most köztünk van. Mivel még szeret és szerelmes is legalábbis állítása szerint, én még látok esélyt és reményt arra, hogy meg tudjuk menteni. Ma találkozunk személyesen megpróbálok vele tiztázni pár hibát amit elkövettem. Sajnos nagyon nyálasakat is írtam/mondtam az elmúlt hetekben, ő pedig ezeket utálja, attól félek emiatt mégjobban eltávolodott tőlem. Elmondok neki mindent amit érzek, őszintén szívből, aztán meglássuk, hogy alakul. :)
2018. febr. 24. 08:14
 6/6 anonim válasza:
Na mi lett?:)
2018. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!