Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Varjam meg ameddig ő ir?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varjam meg ameddig ő ir?

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel eleg joban vagyok. Rengeteg irogatunk nem mindennap de egy heten legalabb 2x. Alatalaban mindig en szoktam raiirni, de sosem mondja h most nem erek ra stb. mindig legalabb 1-2 orat beszelunk. Ma meg nem irtam neki. Varjam meg ameddig o ir, vagy irjak ra en?

2018. febr. 24. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan várhatod; írásban úgysincs mindig annyi témátok, hogy mindig kiadósakat tudjatok beszélgetni. Lehet, hogy rádír majd, de nem akar pl kínos csöndeket, szóval lehet, hogy nincs is mindig az embernek beszédtémája, meg azért hagynám esetleg levegőhöz is jutni őt. Szal érdekled őt, de nemtom, én pl mennyire akarnék azért még így is mindennap beszélgetni. Szal lehet, hogy rádír, lehet, hogy nem; de az még nem jelenti azt, hogy utál, vagy hogy nem érdekled már. Amúgy én nemtom. Én azért nem írkodnék rá minden nap. De nemtom, lehet, hogy már megszokta, és már várja is. Nemtom, nem ismerem őt meg a szituációt, meg a gondolatait, meg az érzéseit, meg hogy mennyire kreatívan tud új témákat bedobálni, és mennyire kellemetlen vagy nem, hogyha menet közben elakad a beszélgetés, mert már előző napokban mindent megbeszéltetek, kitárgyaltatok. Szal én nem írnék rá minden nap, de lehet, hogy ő már hozzászokott , és azt várja, hogy írj neki. Nemtom ,fogalmam sincs, én csak azt tudom mondani, hogy én mit tennék v nem tennék.
2018. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig mindig én írtam egy hapsinak, erre most látom, hogy ő írt nekem. Szerintem várj, és majd megtudod, hogy érdekled e.
2018. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj rá feltétlen. Én sem szoktam ráírni emberekre gyakran, mert félek hogy zavarok vagy valami, lehet hogy ő is ilyen. Ha te ráírsz és utána beszélgettek még órákig, akkor biztos hogy érdeklődik irántad/jóban vagytok, lehet örülne neki ha te írnál rá.
2018. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fhuuu #1-es...hanyszor irtad le azt hogy "nemtom"?😂
2018. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Fhuuu #1-es...hanyszor irtad le azt hogy "nemtom"?😂"

Nem tom, számold meg:D

2018. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*amúgy olyankor írom sokszor, amikor fontos, hogy ne vegye készpénznek, szóval nem veheti 100%-nak, hogy kizárólag erre támaszkodjon , eme gondolat mentén haladjon átgondolás, megkérdőjelezés, megfontolás nélkül; szóval vegye fontolóra, hogy nem biztos, hogy úgy van, ahogy én gondolom, vagy nem biztos, hogy teljesen úgy van. Csak sejtés, tipp, vélelmezés, megérzés, tehát nem egzakt dolog. Vagy mi. Szóval erre ne alapozzon kizárólagosan semmit. Mert ez csak egy vélemény.
2018. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2018. febr. 26. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:
#1-es, ötször írtad le :D amúgy nem baj, csak megjegyeztem ;)
2018. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!