Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mennyi, ide jó csajozas?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyi, ide jó csajozas? (17-19)

Figyelt kérdés
19/f vagyok. Ismerem azt a lányt aki tetszik nekem és Facebookon meg is van. Annak idején az ex barátnőm úgy lett meg hogy ő írt nekem minden nap hogy szia mi újság. Ég, idő után persze már untam és alig akartam vele beszélgetni de. Nem adta fel és minden nap írt rám még körülbelül egy hónap múlva már egész jól eltudtam vele beszélgetni. Szóval ha a lány aki most tetszik nekem és persze még csak egyszer találkoztam vele. Van rá esély ha minden nap próbálom felkeresni valahogy valamilyen beszélgetéssel akkor lenne belőle valami?

2018. márc. 11. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Zaklatással nem mész semmire. Ha valakinek nem vagy szimpatikus, akkor azután sem leszel, ha nap mint nap ráírsz. Sőt. Engem egy ilyen húzás idegesítene, és ijesztőnek is találnám. Nagy eséllyel tiltanám is az illetőt, amennyiben a szép szóból nem érti meg, hogy nem vagyok rá kíváncsi.

18/L

2018. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azért ha valaki azt mondja hogy nem kíváncsi rám akkor visszahúzom a pofám de jelenleg elég vidáman eltudok beszélgetni. Szóval nem hinném hogy én zaklatással minősülnék fel. Vagy ha igen akkor azt látnám és egyből abba hagynám
2018. márc. 11. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráírhatsz, de ne minden nap, mert sz idegesítő. Valamint ha legközelebb is látod vagy valami, akkor menj oda hozzá társalogni!
2018. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne veled, ha nem létezne Facebook...?!🤔
2018. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!