Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudom. Közhelyes kérdés, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom. Közhelyes kérdés, de tényleg létezik az igazi?

Figyelt kérdés
Elég sok dolog történt már velem és most szöget ütött ez a fejemben. Volt olyan, hogy azt gondoltam egy lányról, hogy ő a világ közepe és nekem ő kell... és amikor úgy alakult, hogy végül mégsem működött a dolog, mindenki refelex szerűen azzal biztatott, hogy úgyis lesz más. De ha ezt vesszük alapul, akkor tényleg MINDIG lesz más. Ha valakivel együtt vagy, akkor lényegében miért pont vele vagy? Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. :D 18/F

2018. márc. 13. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem létezik.
2018. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Létezik de csak fejben és ideinglenes állapotban :D
2018. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem létezik, mert csak ideig-óráig tartó kapcsolatot nem igényelek többet. :D

Hinni nem szeretek semmiben, de ebben a témában nem tudom elfogadni, hogy nem úgy van ahogy akarom. :D

18/F

2018. márc. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Wow, köszi a válaszokat! :D Nem hittem volna, hogy ennyire egybehangzóak lesznek. Ha valaki még olvassa és van véleménye, ne tartsa magában! ;)

(Mindenkinek ment a zöld kéz)

2018. márc. 14. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem létezik....

És én együtt vagyok vele ❤❤

2018. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kim Bo Mao ***** válasza:
Sokáig hittem abban, hogy létezik a nagy Ő, és a páromra úgy érzem hogy az (lassan 7. éve vagyunk együtt), ugyanakkor, szerintem ez attól függ, hogy képesek vagyunk-e úgy szeretni és elfogadni a másikat ahogy van, vele együtt változni és hinni a kapcsolatban--> emiatt tenni azért hogy a lehető legjobb legyen és ezt kölcsönösen a másik is így gondolja, mert hiába akarod nagyon ha a másik nem. Ha nagyjából passzoltok, onnantól fogva már csak elhatározás kérdése.
2018. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez felfogás kérdése. Tehát az, hogy hosszú távon együtt maradj valakivel az nagyon sok mindentől függ. Fontos, hogy a lényeges dolgokban azonosan gondolkodjatok. Fontos, hogy legyen jövőképetek és persze a legfontosabb hogy minden nehézség és hiba ellenére szeressétek egymást. Egyszerre legyetek a legjobb barátok és a legjobb szeretők és mindent meg tudjatok beszélni egymással. Szerintem az egyik legfontosabb, hogy a semmiről is tudjatok beszélni de a csend se legyen kínos közöttetek.

És az, hogy ez a fajta igazi szerelem megvalósuljom ahhoz nagyon nagy mázli kell szerintem. Nem tudom, hogy higgyek-e abba, hogy létezik, inkább csak remélem.

Én eddig még egy srácra se mondtam volna azt, hogy "te vagy életem szerelme".

Mert 18 évesen ezt még úgyse tudom. Majd ha 80 évesen elgondolkodok erről akkor nyilván már tudni fogom. És nyilván addigra te is tudni fogod a választ, kedves kérdező. Szóval, ha használható választ szeretnél kérdezd meg az idősebb korosztályt. 😊

2018. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!