Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet egy problémám? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy problémám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszoljanak akik már észrevétlenül törték fel párjuk messenger fiókját, de úgy hogy semmi nyom , következtetést nem tudott levonni a másik fél hogy feltörték azt. Jelszavát tudom, meg az emailjét is. De nekem ettől biztonságosabb módszer kéne. Vagy nem tudom :( Egyébként ő tudja az én facebook, messenger jelszavam, csak én nekem semmikép sem mondta el az övét. Mert kezdetekben nem bízott bennem (ami hülyeség mert sose csalnám őt meg, más pasikkal sem beszélgettem) de ő valamiért nem adta meg. Viszont most vannak bizonyos dolgok, meg történtek is, amikből arra következtetek hogy valami rosszban van, vagy éppen kitudja hány csajjal csal meg, flörtölget velük. Meg sokszor megbántott, sokat is veszekedtünk az utóbbi időben.


Tényleg csak az írjon aki zseni ebben. Nem érdekel a következmény sem, én nem akarok idegeskedni azon hogy megcsalhat a párom, meg napokat bőgni és hányni az idegtől. Tudni akarom az igazat és ha beigazolódna a gyanúm , szakítani vele egyszer s mindenkorra. Engem nem fog még jobban kihasználni ( már eleve kihasznál amúgy mert naiv voltam nagyon) és így tudatlanul a szüzességem sem szeretném úgy neki adni, mert még jobban összetörnék...


Lány vagyok. 18+


Köszönöm, de elítélő kommenteket nem kérek, van elég bajom így is.



2018. márc. 16. 01:16
 1/6 A kérdező kommentje:
lehet nem szabadott volna kiírnom ezt :( olyan szörnyen érzem magam :( de nem tudok már mit tenni
2018. márc. 16. 01:18
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Tehát, ha jól értem most arra kérsz minket, hogy segítsünk fel törni a párod levelező fiókját csak mert te nem bízol meg benne... Nem is akarom mondani az illegális részét. Semmi roszindulat nélkül, de ez hol kapcsolat ha nincs meg a bizalom ketőttől között? Attól semmi nem lesz jobb ha bebizonyosodik hogy megcsal. Ezt már ennyi kételkedés után szinte egyértelmű. Nem rossz indulatból mondom.
2018. márc. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te már rég nem szereted a párod csak együtt vagy vele.A szeretet olykor szembesít, ha valami konkrét dolog van akkor beszélni kell róla. Beszélj vele. Ha nincs kommunikáció, szerelem sincs. Ma este szépen le kell ülni vele, és nyíltan mondd meg neki a rossz érzéseid . Ennél gusztustalanabbat, mint a kémkedés, ki se lehetne találni. Ne süllyedj ennyire le.
2018. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hagyom inkább az egészet. Nincs ehhez se bátorságom, meg igazat van. Aljas dolog ez és gusztustalan. :( Valahogy megbeszélem vele a dolgokat.
2018. márc. 16. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el,ha meg is csal,akkor jobb ha nem tudsz róla,en is voltam hasonló helyzetben,és azt kívánom hogy bárcsak inkább szo nélkül hagyott volna ott es ne kellett volna megtudjon az igazat..azt az érzést nem kívánom senkinek,neked sem,ne akard atelni,jobb ez igy hogy nem is tudsz az egészről semmit hidd el... 16/f
2018. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki a sracot, aztan kuldj egy uzit 😄
2018. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!