Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szingli lanyok! Ti hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szingli lanyok! Ti hogyan jottetek ossze a baratotokkal? Milyen volt az elso benyomasotok rola? Milyen volt az elso randi?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig láttuk egymást a buszon, aztán elkezdtünk neten beszélgetni, majd taliztunk. Nagyon jól sikerult az első randi, sokat beszélgettünk, sétáltunk, aztán mindig jött hozzám, végre olyan két-három hét múlva megkérdezte, leszek-e a barátnője.

Az első benyomásom az volt, hogy egy nagyon rendes, okos, helyes fiú. Beszélgessetek sokat az első randin és akkor azthiszem aminek ki kell, az kiderül majd rólla. :)

2018. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ram irt facen,aztan masnap talalkoztunk is:D ha oszinte leszek nem volt jo benyomasom rola eloszor, bunko volt, beszelgetni se tudtunk.. ennek mar lassa 1 eve es boldog kapcsolatban elunk! ❤
2018. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Új diákkénk jött a párhuzamoa osztályba, de volt egy-két közös óránk, aztán nagyon jó barátok lettünk. Úgy egy évvel a megismerkedésünk után elkísért a papírírószerbe, aztán út közben megcsókolt (nagyon romantikus, tudom, papírírószerbolt xd). Azóta már eltelt 2 és fél év, azóta is tart a dolog :)
2018. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Awh de ari sztorik

Sokaig💓

Johetnek meg😉

2018. márc. 16. 21:59
 5/8 anonim válasza:
100%
Legjobb fiú barátom volt szinte egy évig.Sosem gondoltam volna,hogy tetszem neki és ő sem gondolta,hogy ő nekem.Mindent tudott rólam, mindent megbeszéltünk mindig,szüneteken együtt nevettünk,ő volt a táncpárom az iskolába.Aztán egy nyári bulin mindketten többet ittunk a kelleténél és megtörtént az első csók.Majd utána a következő hétvégén mégegyszer de akkor már józanok voltunk.Utána elhívott sátorozni és azóta egy párt alkotunk.Mindennek lassan 4 éve <3 2 és fél éve együtt lakunk , minden perc csodálatos vele
2018. márc. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lienci válasza:
100%

Társkeresőn taliztunk. Fent voltam, írt, és elkezdtünk levelezni.

Aztán elivttek az orra elől fél évre. Annak vége lett, visszamentem az oldalra, megint rám írt, megint levleztünk, megint nem kezdeményezett.

Aztán megint elvittek az orra elől majdnem egy évre.

Annak is vége lett, akkor megint visszamentem, megint rám írt :D, de nem kezdeményezett.

Akkor a nyilvános naplómba írtam egy bejegyzést, hogyy mégse legyen olyan direkt a dolog, hogy nem étem, ha egy fiú mindig pozitív visszajelzésst kap, akkor miért nem kezdeményez? Megkérdezte, hogy ez neki szól-e? én pedig írtam neki, hogy akinek nem inge, ne vegye magára.

Na végre elhívott randizni.

Be kell, hogy valljam, elsőre nem tetszett, de hogy ne üljek otton, azért még találkozgattam vele. Aztán szépen lassan egymásba zerettünk. Ennek idén lesz 10 éve. 2008-ban ismerkedtünk meg, 2010-ben összeköltöztünk, 2013-ban öszeházasodtunk, 2014-ben megszületett a kisfiúnk, aki most lett 4 éves :)

2018. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon romi tortenetek😍💓
2018. márc. 17. 21:03
 8/8 anonim válasza:

Én elkezdtem egy lánnyal beszélni csak hogy kémkedjek utána. Tudom gyerekes, na mindegy. Aztán jóba lettünk és mivel én őt osszehoztam a legjobb barátommal ezért ő bejeloltetett az ő legjobb fiú barátjával. Én a srácot képeken láttam, és úgy nagyon megtetszett. Amikor beszélgettünk akkor nagyon aranyos volt és kB 4 nap után úgy viselkedtunk mint egy pár pedig nem is találkoztunk. Aztán végül nehezen és segítséggel elhivott egy randira 1 hétre rá a megismerkedésünkre. Moziba mentünk egy katonás filmre, elem jött pedig több mint 1,5 órára laktunk egymástól, a metró utat végig beszéltem, bármennyire kínos volt eleinte, aztán a mozi előtt és után is csomót beszélgettünk. Idegesegembe a filmet végig kommenteltem, a felénél arányosan megkért fogjam be egy picit, erre befogtam, de elkezdtem agyalni mit rontottam el, de felesleges volt az aggodalom mert 2 perc múlva kinyogte, hogy a cuki pofazasom nélkül nem is olyan jó a film és szeretne hallani a hangom. Haza is kísért, és nem csókolt meg, movel mondtam nem szeretek első randin csókolózni és ő ezt tiszteletben tartotta. A bucsuzasnal sajna megemlitettem egy exem hogy akkor most írok neki hogy teljesen vége az extráknak (csak csók és tapi, semmi szex). A srácot viszont továbbra is érdekeltem és egy hétre rá a szobámba a High School Musical mellett (fogadás miatt) miatt megcsokolt.

Igaz azóta volt egy szunetunk de jól megvagyunk, több mint egy éve. :)

2018. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!