Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az igaz, hogy előfordulhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy előfordulhat olyan, hogy egy olyan lánynak aki jobb tanuló számítson az is, hogy egy fiú jó tanuló legyen?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom régebben olyanokat dumált, hogy sok olyan lánynak! Aki jó tanuló számít az, hogy egy fiú is jó tanuló legyen. Azaz olyan fiúval jön össze aki, szintén jó tanuló. Legalábbis azt is számításba veszi. Volt ott egy másik haverom is aki halotta ezt a dumát és azt kezdte el hazudni mindenkinek, hogy ő 3-4-es tanuló mondjuk meg nem bukott le senki előtt. De a srác egyszer ismételt is és 2-3-mas tanuló volt miután el kezdett jobban tanulni! Most remélem, hogy ez nem igaz mert semmi értelme nincs ennek ilyen tini korba. Max később már meg is értem de most nem! Mert sajnos olyat már halottam, hogy van olyan lány aki olyannal jön csak össze akinek iPhone-ja van 😟remelem ez nem igaz. Gondolom nekem nem nagyon kel elmagyaráznom miért nincsen ennek értelme tini kórban?! De ha van is ilyen. Meg kérdeznem ,hogy ilyen fiatalon mi értelme van ennek? Jó persze meg ha valószínűleg ki derül,hogy nincs ilyen. Akkor meg az sem számít egy jó tanuló gimnazista lánynak ,hogyha az ember több X meg bukott? Persze én nem buktam meg mert jó tanuló vagyok most is! 16/F

2018. márc. 16. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Nem olvastam vegig,de gyorsan a fo kerdesre valaszolva :

Van akinek szamit,foleg ha hosszabb tavra tervez.

Ha peldaul a lany + evekig tanul orvosnak nem biztos ,hogy ossze akar jonni olyan fiuval aki epphogy osszeszedte a 8altalanost es segelyekbol meg lehuzogatasokbol akar elni.

2018. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Hát, végülis, a hanyagság, meg az intelligencia, azok is szempontok.


Én pl nem tudnék olyannal összejönni,akivel nem egy értelmiszinten vagyunk, tehát amikor nem tudnánk olyan dolgokról beszélni, olyan dolgokat megbeszélni, amik engem érdekelnek. Szóval legyen annyira intelligens minimum, mint én; a jegyek tekintetében, azt is értse meg, hogy az osztályzatai a jövőjéhez kellenek; és már most felelősséggel van picit a saját jövőbeli élete iránt; tehát igyekezzen azért minél jobban teljesíteni a suliban; a lehetőségeihez mérten hozza ki a maximumot, tegyen bele annyit, amennyit csak tud. És úgy ahányast kap, mégha 3-ast is, az már jó; hogyha beleadott mindent. Szóval ne legyen hanyag; csak adjon bele mindent, és ahányasra sikerül úgy, hogy mindent beleadott, az az osztályzat megfelelő. Meg amúgy egyébként se feltétlen kell vele büszkélkedni, tehát nem az lesz az első ismerkedéskor, hogy a lány elkéri a fiú ellenőrzőkönyvét; vagy e-napló-kódját. Az amúgy úgyis lejön, ha intelligenciailag nincsenek egy szinten. Akkor nem is tudnának lelkileg se összekapcsolódni. És akkor már nem érdekelné a fizikai kontakt sem őket. Vagy legalábbis az egyik felet, ha látná, hogy a másik fél semmibe veszi az iskolát, ami a jövőjét fogja meghatározni. Hogyha látja a stílusán, meg úgy beszél az iskoláról, hogy az jön le, hogy hanyag, és hogy tojik bele az egészbe. Mert azért talán azt elvárnám, hogy igyekezzen a lehetőségeihez mérten minél jobban teljesíteni. Ez mondjuk kiderülhet, amikor beszélgetünk, vagy pl látható rajta, ha pl egy túl laza, vagy ilyen "link alak.

2018. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké az most egy dolog , hogy pl a lány hosszabb ideig akarja lehet a fiút. És mondjuk a lány lehet elmegy felsőfokú iskolába. De legalább ilyen 18-20 éves korig ha nem is jó tanuló a srác de az integelincea szintje nem olyan rossz akkor a jegyet nem kene figyelni! És ha mondjuk össze jönnek 16 évesen és 19 évesen megy a lány felsőfokú sulira akkor ha megy nekik a táv kapcsolat akkor oké ha nem akkor valahogy megoldják akkor!
2018. márc. 16. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nincs itt probléma:) Mert ha tudnátok dumálni, mert végülis intelligens , akkor semmi gond. Hogyha tudtok dumálni, és akkor nem villan be neked az a "ciripelős effekt", amikor kifejtesz neki valami bonyolult filozófiai dolgot; és ő meg erre nem tud reagálni semmi új felvetésekkel, még annyit se tud mondani, hogy egyetért, csak "ciripelés". Szóval ha tudtok rendesen kommunikálni, és nem érzed azt, hogy ő egy kicsit butácska hozzád, mert nemigazán érti adott esetben, hogy miket hadoválsz, tehát, ha nincs ilyen érzésed vele kapcsolatban, akkor szerintem az nagyon jó. Mert lehet végülis úgyis intelligens, hogy nem nagyon érdekli az iskola. Pl ismerek egy gyereket, nemtom, jó példa-e, de tök okos gyerek; a középsulis angoltanárát leszoktatta arról, hogy őt fölszólítsa; és folyton kapta az órai munka egyeseket, mert nem dolgozott órán. De mondjuk nagyon jó képességű gyerek, a dolgozatokat meg mindig megírta 5-ösre, így 3-as lett. Szóval őneki van esze, csak másra használja pl, nem órai aktivitásra, de otthon azért ő mondjuk ebből a fajtából az az eset, aki beleadott viszont mindent, és megtanulta. Ilyenből akkor többféle ember is létezhet. Mondjuk neki volt jövőképe meg motivációja, mert kiszemelt egy egyetemet, be is jutott.
2018. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!