Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ket ev utan szakitottunk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket ev utan szakitottunk a baratnommel es nagyon! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szval ket evig egyutt voltunk es kb masfek honapja szakitottunk de ugy hogy en vetettem fel a dolgot mert ugy ereztem hogy "fulladozok".

Na most ebben a masfel honapban annyira szenvedek hogy az elkepzelhetetlen.

Folyton o jar a fejemben, folyton a jo emlekekre emlekszek vissza, masbol sem all a napom minthogy azt kepzelem el hogy ujra osszejottunk.

Jo tanacsra lenne szuksegem.

Vagy inkabb hagyjam? Sok volt a problema ami masok szemebol nem is annyira nagy. Elmenekultem volna a megodaldasik elol?

Elore is koszonom :)



2018. márc. 17. 06:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy érzed hogy nem volt jó vele, akkor lehet az a legjobb mindkettőtöknek külön, lehet hogy csak megint ugyanaz lenne
2018. márc. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáltátok megoldani a problémákat? Meg akartátok őket oldani? Miért nem sikerült? Úgy érzed,hogy most sikerülne jobb kapcsolatot felépíts vele?
2018. márc. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Most már mindegy, hogy menekülés volt-e a problémák megoldása elől vagy nem, az a lényeg, hogy döntöttél. Most már viseld a döntésed következményeit: hagyd őt, hogy mást találhasson.


Csak annyit tehetsz, hogy levonod a tanulságokat, és legközelebb nem hamarkodod el a szakítást.

2018. márc. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elmomdtad a lánynak akkor, mikor még jártatok, hogy mi a probléma? Mert ha nem, akkor nem tudott változtatni, hiába akart volna. Ő csak annyit észlelt a dologból, hogy szakítottál vele 2 év után.

Hogyha szeretnéd visszakapni, akkor beszélj vele, a lány meg makd mérlegel, hogy ő szerinte mit kéne tennetek. Lehet, hogy folytathatjátok, de sajnos lehet, hogy a lány visszautasít.

Szurkolok nektek!,:)

2018. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Probaltuk megoldani a problemakat, es meg is beszeltuk oket redeszeresen. Valamit sikerult is megoldanj.

De nalam 3 dolog volt ami erosen erre kesztetett.

1. Osszekoltozes-nen ereztem meg en azt higy erett vagyok egy osszekoltozesre fiu letemre egyemeista kent. Igaz hogy van keresetem de nem lett volna eleg. O mondta hogy elmegy dolgozni de en feltem az anyagi problemaktol

2. Sok mindenben eg es fold a velemenyunk

3. Elso komoly kaocsolata volt a csajszinak es nagyon ragaszkodott es ezert ereztem hogy megfulladok.

4. Lehet hogy sok embernen nem fontos de nekem a kocsi nagyon az es azt erzem hogy nem lenne most ilyen autom ha vele maradtam vna.

De ekozben meg remenykedek hogy tanultunk a hekyzetbol es mind a ketten kepesek lennenk valtozni

Mert nekem is sokat kell ugyanis en egy eleg foldhozragadt racionalus ember vagyok, mondhatni a szamok embere.

2018. márc. 17. 13:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja es en 20 eves vagyok fiu o 18 eves lany
2018. márc. 17. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Szar kis alak vagy, nem férfi. Akinek egy kocsi többet ér, az mit akar egy másik emberől? Csajszinak nevezed, vagyis neked ő csak egy a sok közül, neki viszont te voltál "a szerelem". Csak a hormonjaival láncoltad magadhoz, csak emiatt fog újra összeállni veled, ha megteszi.


"remenykedek hogy tanultunk a hekyzetbol es mind a ketten kepesek lennenk valtozni

Mert nekem is sokat kell"


Az biztos. Fel kéne nőnöd, arról van szó. Majd ha már férfinak érzed magad, akkor keress egy nőt magadnak, de addig se szórakozzál 18 éves "csajszikkal".


Még mindig, még most is elvárásaid vannak vele szemben, ahelyett, hogy adni akarnál neki - vagyis nem szereted, hanem csak használnád. Miközben ő képes lett volna elmenni dolgozni is... Ráadásul épp azt várod el, amit úgyis hiába vár mindenki: hogy a másik megváltozzon. Ha kell, így kelljen. De ha amúgy is egy csomó mindent másképp láttok, semmi értelme az egésznek.


Nagyon remélem, hogy tanul annyit a helyzetből a lány, hogy eszébe se jusson újra összejönni egy olyannal, mint te... Kocsi, basszus...

2018. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Azért nem teljesen van igazad, ami az én mulasztásomból is fakadhat. Szval én is melózok és ő nem csak miattam akart elmenni dolgozni. Tudta hogy el kell, mert kell neki is a pénz. És nem használtam ki, mivel nem csak ő tett a kapcsolatért, hanem én is. Kitérve még a kocsira, ha gyerekes, ha nem, nekem a kocsi nem volt fontosabb, mint Ő, egyformán fontosnak tartom őket.

Köszönöm azért a válaszodat, nem épp egy szívmelengető, de ez is egy látásmód. ;)

2018. márc. 17. 16:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érezted, problémák voltak, akkor biztos voltak is, jobb hogy megtetted ezt a lépést. Bár én is megtettem volna anno...
2018. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
"Tini párkapcsolatok" kategória. Akkor mi a kérdés? 7-es nagyjából leírta a tutit. Neked egy TÁRGY ugyanolyan fontos, mint a partnered?
2018. márc. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!