Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak vele vagy adjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

14/L vagyok a barátom 17.

Tegnap előtt talalkoztunk,és hülyeségből elvettem a telefonját. Elkezdett ,,vergődni’’ hogy adjam vissza azonnal. Nekem ez furcsa volt, így belenéztem a messenger és az insta beszélgetéseibe. Ezelőtt többször is azt mondta hogy egyetlen lánnyal sem beszél. A telefonjába egy csomó lány benne volt akikkel szivecskézett is. Hazudott nekem ami rosszúl esett. Azt mondta többet nem csinál ilyet. Megbékéltünk egy picit de tegnap megint összevesztünk és elmondta hogy neki benne van egy kapcsolatban a szex. Én mondtam ha szeretsz vársz rám, erre ő ezt a hülyeséget mondta hogy ha szeretném már rég lefeküdtem volna vele. Akkor sem mentem bele és azt kérdezte mi van ha ezért megcsal? Én megmondtam neki hogy jó vège van és nem fogok azért lefeküdni vele hogy magam mellett tartsam. Holnap találkozunk és előben beszéljük meg mert azt mondta hogy ne neten szakítsak vele. Egyszerűen szánalmas amit művel. Ilyet kérdez hogy mi van ha ezért megcsal? Megváltozott. Régebben nem ilyen volt de nem tudom az a baj hogy félek a magánytól es nem nagyon akarom hogy vege legyen. Nem mondom azt hogy szeretem mert most akkorát csalódtam benne és kiábrándultam...de valami még is vissza fog


2018. márc. 17. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Erőltetni nem lehet semmit . Ha van valakije vagy ostoba ki teszed . Ez mindenkinek kellemetlen . Fiatal vagy még , továbbiakban lesz mikor adsz esélyt a másiknak de lesz mikor lazán elküldöd a másik felet .
2018. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki több esélyt ezután
2018. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztis szakitas lenne nalam. Amugy sajnalom de a ti korosztalyotok nem ugyan azt akarja mar s masiktol. Te meg majdnem kiskany vagy o meg lassuk be lassan felnott. Mennyi idot voltatok egyutt? Es akkor ki hany eves volt mikor megismerkedtetek? Ne haragudj de amugy nem csodalom hogy megcsalt, biztis nem szeretett annyira hogy varjon rad. Te meg jol tetted
2018. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4honapja vagyunk egyutt
2018. márc. 17. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tuti szakítanak vele.. Az én barátom 18 éves, és mi nyugodtan megengedjuk egymásnak hogy egymás telefonját nezegessuk... És ő azt mondta hogy megvarja míg én készen állok majd rá.. 15l
2018. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat az nem tul sok ido ha meg csak ennyit “vart” az semmi szakitas
2018. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd őt, biztos vagyok abban, hogy találsz te nála normálisabbat is! :) (legalábbis nekem ugyanilyen helyzet után sikerült, meg másoknak is, szóval neked is menni fog)
2018. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!