Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szakítani szeretnék? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyok együtt az első barátommal, de mialatt együtt voltunk, még szájrapuszi sem volt, mert egyszerűen képtelen vagyok rá. Nagyon visszahúzódó vagyok, találkozgatni sem szeretek. Egyáltalán nem szeretném megbántani, de muszáj, hogy véget vessek ennek. Sajnos ha ezt így folytatom tovább, neki sem lesz jó, és én is kezdek belebetegedni. Folyton remeg a lábam, rosszul vagyok, fáj a fejem. Egyszerűen nem vagyok érett a kapcsolatra vagy nem tudom. De szörnyen érzem magam, hogy ilyen vagyok. Rendesen pszichológusra lenne szükségem... Félek elmondani neki, így eddig még nem mondtam a fiúnak semmit, de már egy hete így vagyok. Minden este sírok, mert nem tudom mit tegyek. Azt sem tudom mit mondjak neki, nagyon tapasztalatlan vagyok... :'(

16/L



2018. márc. 19. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Hány éves a barátod, ha szabad kérdeznem? Nem próbáltál vele erről beszélgetni valamikor? Vagy valakivel, akiben nagyon megbízol és jó barátnőd? Esetleg egy családtagod? Sokszor egy őszinte beszélgetés sokat segíthet, hátha tud más tanácsot adni.


Egyébként én is ilyen voltam kb 4-5 éve. Most 18 vagyok, és szerencsére elnőttem. Ugyan ilyen voltam, mint te. Sőt, még rosszabb. :D Volt egy lány akinek bejöttem, elkezdtem vele beszélgetni miután feltűnt. Chaten beszélgettem vele elsőnek, nagyon jól alakultak a dolgok, én még is annyira megvoltam szeppenve és izgultam az első találkozásnál, hogy aznap este nem is aludtam kb semmit. Egész éjjel kalapált a szívem a reggeli találkozó miatt, nem ettem aznap semmit, talán ha fél liter vizet ittam egész nap. Megvártam vele a buszt, de nem tudtam hozzászólni. Egy-egy szavas válaszokat adtam neki, remegtem mint a kocsonya. :D Végül nem sikerült a dolog, az utána következő 1 évben még 3 lánynál eljátszottam ezt, aztán amikor a volt barátnőmmel ismerkedtem meg 15 évesen gatyába ráztam magamat. Annak vége lett, azóta megint volt pár próbálkozásom, és a minden normális embernél tapasztalható első izguláson kívül semmi mást nem szoktam már tapasztalni.

2018. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sms
2018. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Csak par honappal idosebb nalam. Anyukammal es baratnoimmel is beszeltem mar errol, mindannyian azt mondtak az a legjobb ha szakitunk, de nagyon felek.


Ma is talalkoztam a baratommal, olelgetett meg hozzam bujt es annyira kellemetlenul ereztem magam hogy azt el sem tudom mondani. Nagyon kedves es megerto fiu, de nem tudok rendes baratno modjara viselkedni es emiatt nagyon megutaltam magam ez ido soran..

Elnezest az ekezetek hianya miatt, csak telefonrol irtam.

2018. márc. 19. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Akkor esetleg vele próbálj meg konzultálni erről. Hiszen mégis csak az ő közelében viselkedsz így.
2018. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kapcsolatot akarsz -> tudat alatt tudod, hogy nem vele -> tessék.
2018. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte vele. Mondd el neki, hogy elhamarkodtad ezt a döntést és korainak érzed ezt az egészet. Mondd el, hogy nem akarod megbántani, semmi ilyesmi, csupán meg nem akarod ezt az egészet.
2018. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!