Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam meg egy lanynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lanynak h tetszik?

Figyelt kérdés
az osztalytarsam a lany tudom osztalytarssal nem kellene meg minden de nagyon bejon es ugye az osztalyba vannak ez a "baratsagi korok" h vannak a lanyok akik mondjuk vizzahuzodobbak meg van olyan akik bulizosabbak meg ilyenek es o pont abban van benne en is szoktam bulizni jarni szoval nem vagyok nagyon visszahuzodo csaj nincs eleg onbizalmam amikor a baratnoivel van akkor van egy kibszott flegma lany koztuk es nem birom nagyon meg amikor veluk van akkor masabb a csaj is de amikor és meg azt szeretnem tudni h bejovok e a csajnak ugye ott hogolyoztunk a terembe es beraktam egy kis havat a hatahoz és nevetett rajta es ugye jott utana o is h megszivasson szerintetek ez valami jel vagy en nem vagom valaszokat elore is koszi! :) 16F

#hogy mondjam meg egy lanynak h tetszik #bejovok ennek a lanynak?
2018. márc. 20. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt ajánlom, hogy még egy kicsit áss mélyebbre, mielőtt robbantassz. Vagyis most még utalgass az érzéseidre, küldj előbb kisebb, majd nagyobb jeleket, aztán mondd el neki, hogy mit is érzel iránta.

Sok szerencsét! :)

2018. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy!


Inkább udvarolj

Képzeld úgy mint egy fiú barátot aztán majd alakul

2018. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat csak az a baj h legtobbszor a baratnoivel van es ott meg nem tudok kibontakozni amiatt a lany miatt
2018. márc. 20. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Hívd félre!

Vagy ha látod hogy egyedül sétál akkor menj oda !

2018. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!