Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szakitsak a párommal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakitsak a párommal? Màr nem szeretem, de bármikor próbálom elhagyni mindig érzelmileg zsarol ami nagyon frusztráló. Hogy magyarázzam el neki hogy nincs értelme folytatni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tok mindegy hogy mondod el neki, örökké zsarolni fog érzelmileg. Undoritoak az ilyen emberek. Velem is csinált valaki mar ilyet (bár az csak barát volt, de mikor elkezdtem távolodni tőle, egyfolytaban utalásokat tett arra, hogy öngyilkos lesz, ha nem baratkozom vele többet, meg egyéb durva es nyílt dolgok). Eleinte kedves voltam hozza, megpróbáltam rámutatni a lényegre finoman, aztán kb 1 év után eldurrant az agyam, es elküldtem a phicsaba.


Egyszerűen beszéld meg vele, hogy reszedrol vége (az mar más, hogy részéről nem), es pont. Ne akard, hogy neked is egyszer csak eldurranjon az agyad es mindenféle hulyeseggel megbantsd. Mondd, hogy ennyi volt, aztán kész. A barát, akit az elobb említettem se lett öngyilkos, pedig huuuu de mondta. (Annyira szánalmas volt, egyszer azt mondta, hogy miattam bántalmazta önmagát, tényleg tiszta veralafutas volt, meg minden, később meg megtudtam, hogy csak ráesett tesi közben az oldalára... Undorító.)

2018. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Személyesen mondd el neki.
2018. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. márc. 22. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!