Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, hogy jó legyen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy jó legyen? lent a többi

Figyelt kérdés

Nagyon régóta beszélgetek már egy lánnyal,többször volt az,hogy kialakul valami,de valamiért mindig történt valami.De sose tudtunk egymás nélkül lenni..és emiatt én máshogy kezelem,túl sokat kérdezek róla,mit csinál,hova megy,kivel stb(mert bevallom,féltem más srácoktól)..És ezt ő gyerekesnek tartja,pedig én csak szeretném ha minden korrekt lenne köztünk

Miket mondjak,hogy úgy álljon hozzám,ahogy én hozzá?

Hogy ne legyek "gyerekes"?

Valami tanács,esetleg valakinek hasonló tapasztalata?



2018. márc. 23. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj, a túlféltés sem egy megoldás, próbáld kevésbé őrizni a lányt. Elhiszem, hogy félted őt, de ezzel nem oldódnak meg a dolgok, sőt a lány is „testőrként” fog rád tekinteni, és megutál.
2018. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!