Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a barátod elmondaná, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod elmondaná, hogy melletted mással is lenne de téged sem akarna elvesziteni mit szólnál?

Figyelt kérdés

Megmondanám neki őszintén hogy szeretem, de nem vagyok belé szerelmes viszont testileg vonzódok hozzá, viszont mivel elviselhetetlenül hisztis p**ca igy csak szexelni akarok vele.


Adott egy másik lány akivel meg azért lennék, hogy az első lány hisztijét ne kelljen hallgatnom (mind a két fél tudna egymásról).


Ha ezt azt ötletet felajánlana a barátod kidobnád, vagy sem?


2018. márc. 30. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szakítanék.
2018. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lány álma egy ilyen kapcsolat. Szerintem a barátnőd egy hármasban is benne lenne ezután. Sőt, még a testvérét is hívná, hogy négyen csinálhassátok!
2018. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyből kidobnám. Legalábbis az én véleményem szerint
2018. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy.
2018. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Benne lennék
2018. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Elnyerted a hónap tahója címet. A díjjad egy tökön rúgás, acélbetétes bakanccsal. Átveheted a Menjafrancba utca hülyebunkó szám alatt.
2018. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen tényleg létezik?


Kys.

2018. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szakítanék. Nekem olyan pasi nem kellene akinél nem az egyetlen lennék.

Megmondanám hogyha ilyen szar a természetem akkor nem kell engem elviselni hanem akkor legyen a másik csajjal.


18/L

2018. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!