Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetek akkora mázlista, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek akkora mázlista, hogy tetszem egy nálam 4 évvel idősebb lánynak?

Figyelt kérdés
Nekem már jó ideje tetszik a lány, okos, gyönyörű, egyszerűen odáig vagyok érte, de nem mertem eddig annyira közeledni, úgy gondoltam kizárt hogy foglalkozzon velem a korom miatt. Persze ő értelmes, így gondolhattam volna hogy nem egy szám alapján dönt ilyesmiben. Írnátok tapasztalatokat ilyen helyzetben? Megköszönném, mert ez nyilván nem a szokványos felállás. Ja egyébként a lány 20, én pedig 16. (Bunkók kíméljenek!!)

2018. ápr. 12. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan kéne tudjuk,hogy tetszel-e neki?

Csinál valami olyat ami arra enged következtetni?

2018. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit félreérthetően írtam ezek szerint. Ez inkább költői kérdés volt, tudom hogy tetszem neki, a kis szövegemben leírtam hogy tapasztalatok érdekelnek.
2018. ápr. 12. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz, miért ne lehetnél? Nekem 19-20 évesen jött be egy akkor 23-24 éves csaj. Én is tetszettem neki, ezt nem is palástolta. Egy közös síelésen voltunk egy hétig. Az alatt az egy hét alatt sülsve-főve együtt voltunk, hülyültünk együtt stb, már haverom volt megsértődve, hogy őt meg le se szarom 😀

De teljesen különböztünk a céljainkat nézve. Ő orvosira járt, én autószerelőnek tanultam. Semmi komoly nem volt köztünk, de a hét második felére egy csók majdnem elcsattant. De aztán mégse. Ennek már 14 éve.

Lényeg, hogy lehet esélyed/esélye a dolognak bőven. Nem minden csaj a "komoly, érett" csávókra bukik szerencsére, van bőven akinek bejön egy fiatalabb is a gyerekességgel együtt.

Ha el tudja nyomni, illetve le tudja szarni az elvárásokat meg a társadalmi normákat, akkor a kémia ugyanazt mondja, ha a srác az idősebb, ha a csaj.

2018. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy van, felejtsd el a korkülönbséges hülyeségeket, kinek élsz ? magadnak vagy a külvilágnak ?


Én gimis (17) voltam, és összejöttem annak idején egy 25é atomszép lánnyal, akinek akkor már lakása-autója stb volt. Kétnaponta elémjött a gimihez, és felmentünk hozzá és őrülteket szeretkeztünk, több órán át.

Majdnem egy évig voltunk egymásnak.

Az egész gimi engem irigyelt, és nem tudták mi a francért van velem ennyi ideig egy ikyen szép csaj.

Én ugyanis nem voltam akkor se az alfahímtempó.

Sok évre rá (8) mondta egy másik csaj, akivel erről beszéltem, hogy valszeg azért, mert nagyon ráérősen, atom módon tudok nyalni-ujjazni, a farkam se kicsi és nem élvezek el 5 perc után.

Ez a három ok volt, amiért valszeg velem volt akkor a lány.

Úgyhogy jótanács :

Amikor először ágyba bújsz vele, ne folgalkozz magaddal semmit, csak vele. Nyald-ujjazd kényeztesd egy óráig, atomfinoman, gyengéden, mert így tutti hogy lesz "másnap" is.

Hidd el, te is megkapod a magadét utána.


Úgyhogy hajrá :-)

(egy 50-es örökbohém)

2018. ápr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!