Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vannak kint még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak kint még mindig a facebookján egy év szakítás után is a közös képeink, ha már egy éve új kapcsolata van?

Figyelt kérdés

3 és fél évig voltam együtt a volt barátommal, aki az osztálytársam volt és összejött egy lány osztálytársunkkal igazából rögtön.

Facebookra egyikőjük se tette ki, hogy kapcsolatban van, a srac profilján még mindig a közös képeink vannak, ami szerintem gáz, mert ha valaki megmézni azt hiszi,hogy velem jár. én már rég töröltem /lerejtettem a profilomról ezeket.

A csajszinak sincs semmi a pasiról.

viszont ha az instagramjukat megnézem akkor ott van sok közönséges kép.

Például ágyban fekvős meztelenül, hogy látszik a felső testük stb. meg úgy alapból több kép is.

Csak azt nem értem, hogy facen akkor miért mindig én vagyok kint? Eleget aláztak meg engem ők ketten! Hazudgálással és hitegetéssel. A lány mindig mondta, hogy álom pár. A fiú meg hogy csak barát....

Nem írok rá, nem az én dolgom, ő tudja, de akkor sem értem miért nem szedi le?????

Kérhetek véleményt?



2018. ápr. 14. 13:46
 1/7 A kérdező kommentje:
20L :D
2018. ápr. 14. 13:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet elfelejtette őket leszedni
2018. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mi 8 holnapot jártunk és én szakítottam a féltékenység miatt. 2év múlva újra kibekultunk és persze, hogy o egy képet sem törölt. Mindig azt mondta, hogy még nem volt ideje.. Persze. 2 év alatt nem volt 5 oerce rá. Sok ismerkedesnel megkérdezték tőke, h az a lány (én) ki vagyok, s ha nem járunk miért nem törli v ikyesmi. Úgy sem tette. De ezt nem tudja, hogy tudom. Szerintem jó emlék vagy neki, vagy ilyesmi és nem akar elveszíteni teljesen.
2018. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
*20/L :)
2018. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de akkor sem értem, ha valaki megnézi a facebookját olyan mint ha még én lennék a baratnoje. Semmi sincs az uj baratnojerol.

kapasbol az elso kepen en vagyok meg o meg a tesom a tesom diploma osztojan:D

en ezt a kepet mar lerejtettem.

aztan utana ott van a sok szulinapos nevnapos koszontes millio szivvel meg hogy szeretlek meg hogy o is irta,hogy picim es ezek is mind lathatok en ezeket is toroltem.

meg ott van a kozos kep amit en tettem ki a szulinapjara rolam meg rola es hat azon is latszik hogy egyutt voltunk meg oda van irva a kepcfele h szeretlek stb :D

es ezek meg tenyleg annyira friss kepek h csak egyet kell gorgetnie az embernek es mar latja.

de ha az instagramjukat megnezem a lanynak meg a fiunak oda meg mar kiteszik a kozos kepeiket. peldaul agyban fekvos ugyhogy a lany vala teljesen ki van mint akin nincs ruha ugyanez a fiuval is hogy meztelenul vannak ah ez nagyon kozonseges szerintem. tudom nem kellene ilsenekkel foglalkoznom, de akkor is.

Erdekesek.

2018. ápr. 15. 12:52
 6/7 Bence_ válasza:

Neki ez tök lényegtelen.

Használja még a Facebook-ot?

2018. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondolom igen
2018. ápr. 27. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!