Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BonBon2000 kérdése:

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban,aki nagyon tetszik.Én 13 vagyok ő 14.1 év és 3 hónap van köztünk.Igazából van amikor mosolyog rám aztán elkapja a fejét de néha csak:hello es elmegy...Az egyik barátnőm szerint feszülten viselkedik mert izgul a közelemben.Rám is ez jellemző...hogy van amikor feszült vagyok,viszont van amikor mosolygok rá.De ez én vagyok...Vajon igaza lehet a barátnőmnek?

13/L



2018. ápr. 15. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálsz vele beszélgetni vele? Pl: Mizu?

S akkor kiderül ha leáll veled és dumcsizik akkor valszinű bejössz neki.

2018. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szép napot!


Kezdj vele beszélgetni. Ha nehezen néz a szemedbe, az azt jelenti, hogy bejösssz neki, csak nem nagyon mer a szemedbe nézni. Mindennap beszélgess vele egy kicsit, s egyidő után pedig kérd el a telefonszámát, s majd chat-eljetek.

Sok sikert!!

Megérdemled az igaz szerelmet!!!

2018. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat❤
2018. ápr. 22. 14:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Pár osztálytársával jóba vagyok...Főleg az egyik lánnyal vele nagyom sokat beszélgetek..Szerintetek neki is mondjam el?E
2018. ápr. 22. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!